Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
4,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:363814
 
Vērtējums:
Publicēts: 19.04.2010.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 9 vienības
Atsauces: Nav
SatursAizvērt
Nr. Sadaļas nosaukums  Lpp.
1.  Ievads    3
2.  Literatūras apskats    4
3.  Riska faktori un to novēršanas iespējas    7
4.  Ergonomiskais darba vides novērtējums    12
5.  Izstrādātas modifikācijas    13
6.  Secinājumi    14
  Pielikums    15
7.  Noteikumi darbam ar datoru    15
9.  Vingrojumi acīm    18
10.  Pirkstu un plaukstu vingrojumi    19
11.  Vingrojumi plecu joslai    20
12.  Izstiepšanās vingrojumi    21
13.  Feldšeres–laborantes Sandras Zepas funkcionālie pienākumi    25
14.  Izmantotā literatūra    26
Darba fragmentsAizvērt

Ir svarīgi, lai cilvēks strādātu darbu, kas viņam sniedz gan morālu gandarījumu, gan pietiekamu finansiālu nodrošinājumu. Gandarījuma un apmierinātības sajūtu cilvēkam var sniegt darbs, kas pašam cilvēkam šķiet interesants un aizraujošs, kurā viņam ir iespēja realizēt savas spējas un potenciālu. Tas nodrošina cilvēka pozitīvu attieksmi pret savu darbu un darba pienākumiem, kā arī – garantē augstu darba produktivitāti un kvalitāti. Ne mazāk svarīgs ir fakts, kādu atalgojumu cilvēks saņem par savu darbu. Strādājot darbu, kas pienācīgi tiek atalgots, cilvēks jūtas novērtēts un apmierināts. Pietiekams finansiāls nodrošinājums cilvēkam dod iespēju uzturēt sevi un savu ģimeni, pilnvērtīgi un kvalitatīvi atpūsties, attīstīties garīgi, personiski un profesionāli, realizēt savus sapņus un vēlmes u.t.t.
Arī studijas un mācības ir darbs. Mūsdienās, lai neatpaliktu no pastāvīgi mainīgās darba pasaules un saglabātu savu konkurētspēju darba tirgū, ikvienam no mums ir jāmācās nepārtraukti, visas dzīves garumā.
Lielāko dienas daļu mēs pavadām darbā, tāpēc darba vietai būtu jābūt tādai, lai ik rītu mums būtu patīkami tur ierasties, lai mēs tur justos komfortabli, lai atnākot mājās mūs nenomāktu depresija un lai mēs neizjustu veselības problēmas (saistītas ar darbu).
Darba plānošanu un organizāciju veic darba devējs, taču, lai uzlabotu darba efektivitāti šajā procesā būtu jāiesaista arī paši darbinieki, ļaujot viņiem piedalīties darba vides iekārtošanā un darba laika organizēšanā. Šajos procesos darba devējam ir jāinformē savi darbinieki par dažādiem riska faktoriem, to novēršanas vai mazināšanas iespējām.
Lai cilvēks justos labi un varētu pie darba ķerties ar entuziasmu un pilnu atdevi, ir jāspēj arī atlicināt brīdis atpūtai. Veidi, kā mēs atpūšamies un aizpildām brīvo laiku, var būt ļoti dažādi (piemēram, sportošana, ceļošana, rokdarbi, tikšanās ar draugiem u.c.). Svarīgākais ir, lai cilvēkam būtu šis brīvais laiks un lai viņš to varētu aizpildīt atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām. Ja cilvēks neprot atpūsties, tas var negatīvi ietekmēt viņa fizisko un garīgo veselību, darbaspējas un attiecības ģimenē. …

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties