Secinājumi
1. Pēc autora domām, internetam ir lielas priekšrocības, bet tajā pašā laikā interneta vide nav pati drošākā vide, kurā skolēns varētu darīt to, ko gribētu.
2. Viss, ko ievieto internetā, var kļūt pieejams ikvienam interneta lietotājam, un to informāciju vai bildi, vai video redzēs, iespējams, pilnīgi svešinieki un cilvēki, kas var nebūt draugi.
3. Izpētot aptaujas rezultātus, var secināt, ka lielākā daļa skolēnu izmanto internetu katru dienu, un biežāk atbildēs atzīmētais laiks ko katru dienu skolēni pavada internetā ir – no 1 līdz 4 stundām,
4. Aptauja atklāja rezultātus, ka vairāk kā puse skolēnu internetu izmanto gan mācībām, gan video un filmu skatīšanai.
5. Skolēni uzskata, ka interneta vide ir drīzāk nedroša, veicot dažādas darbības. Skolēni savu drošību vērtē kā drīzāk drošu interneta vidē. Puse no skolēniem aptaujā atzīmēja, ka ievēro drošību internetā. Secināms, ka tas ir pozitīvi, ka ka skolēniem ir svarīga sava drošība interneta vidē.
6. Atklājās, ka 45 skolēni internetā publicē savu vārdu, uzvārdu, 48 skolēni internetā publicē par saviem hobijiem, interesēm. 40 skolēni internetā liek bildes vai selfijus, kuros viņi ir redzami, 8 skolēni liek pat video par sevi. 18 skolēni publicē informāciju par skolu, kurā mācās. Mazākā daļa jeb 4 skolēni pat publicē internetā savu tālruni. Neviens no skolēniem nepublicē internetā savu mājas adresi. Pēc autora domām, kas ir labs rādītājs, ka skolēni nepublicē internetā savu mājas adresi un ievēro drošību.
…