Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
2,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:866807
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 16.04.2007.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Vidusskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

Ikviens cilvēks, liels vai mazs, vecs vai jauns, kādreiz ir domājis par laiku. Kas tad īsti ir laiks? To var raksturot kā mūžīgu pavedienu, kam tu nekad neatradīsi galus. Laikam nav ne sākuma, ne beigas, tāpēc jau tas ir tik bezgalīgi varens. Tam ir neizmērāma un nenosakāmi liela vērtība, kuru mums jāizmanto tā, lai nebūtu nekas jānožēlo.
Kad kārtējā diena ir pavadīta un tu secini, ka atkal kaut kas nav izdarīts, tad gribas jautāt, kurš ir nozadzis mūsu laiku? Laika zagļi ir dažādi notikumi, darbības vai citi faktori, kuri burtiski mums atņem kādu nelielu posmiņu no mūsu dzīves. Laika zaglis var būt gan cilvēks, gan televizors, gan sastrēgumi vai jebkas, kura dēļ tu neesi pavadījis laiku pilnvērtīgi un lietderīgi. Jo vairāk tiek zagts tavs laiks, jo nepilnvērtīgāka kļūst tava dzīve. Patiesībā, nevar noliegt, ka arī tu pats sev vari nozagt laiku, darot tādas lietas, kuras tajā brīdi varētu atlikt uz vēlāku vai nedarīt vispār.
Bieži var dzirdēt cilvēkus sakām, ka laiks skrien. Uzreiz es prātā uzburu skatu, kā laiks ar portfelīti rokās, pulkstenī skatīdamies, traucas uz priekšu. Man šāda aina liekas uzjautrinoša, bet patiesība ir skarbāka. Laikam skrienot uz priekšu, var daudz ko nokavēt no dzīves. Tas ir kā laika trūkums, ko mums nākas bieži izjust. Tiecoties izdarīt vienu, mēs varam nepaspēt izdarīt otru, un I. Ziedoņa dzejolī „Mēs vienmēr dzīvi nokavējam” arī var skaidri saskatīt šo dzīves patiesību:„mēs vienmēr dzīvi nokavējam/ kad skrienam pakaļ kādam vējam.”

Autora komentārsAtvērt
Darbu komplekts:
IZDEVĪGI pirkt komplektā ietaupīsi −2,98 €
Materiālu komplekts Nr. 1141467
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties