Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
2,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:912389
 
Vērtējums:
Publicēts: 24.04.2019.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Vidusskolas
Literatūras saraksts: 3 vienības
Atsauces: Nav
SatursAizvērt
Nr. Sadaļas nosaukums  Lpp.
  Ievads    3
1.  Ūdens tūrisma vēsture un attīstība    3
2.  Teorētiskais skaidrojums    4
3.  Ūdens tūristu tipi    4
4.  Inventārs    5
5.  Laivu veidi    6
6.  Ūdens sporta veidi    6
7.  Esošie piedāvājumi    7
8.  Tendences pasaulē    8
  Izmantotā literatūra un informācijas avoti    9
Darba fragmentsAizvērt

Daivings ( zemūdens niršana) Pasaulē (g.k. tropu – ekvatoriālajā zonā) populārs aktīvās atpūtas, dabas un vēstures izziņas veids. Latvijas upes, ezeri, Baltijas jūras un Rīgas jūras līča ūdeņi ir maz piemēroti šai nodarbei (g.k. – mazās ūdens caurredzamības un zemās temperatūras dēļ), taču ir atsevišķas vietas, kas piesaista zemūdens niršanas entuziastus. Viena no tādām ir Kolkasrags, kas nirējiem (un zemūdens arheologiem) izraisa interesi kā viena no Baltijas jūras lielākajām kuģu kapsētām, kurā „atdusas” kuģi, sākot jau no vikingu un kuršu laikiem. Nodarbojoties ar niršanu, ir jāņem vērā ne tikai visi ar drošību saistītie aspekti, bet arī apstāklis, ka niršanu un zemūdens mantas meklēšanu regulē normatīvie akti. Nirstot pie nogrimušajiem kuģiem, jāievēro arī savs ētikas kodekss. Nirēji (Latvijā – neliels iesaistīto skaits) parasti pašorganizējās, tādēļ mūsu situācijā tiem grūti piedāvāt kādu specifisku produktu. Latvijā tiek piedāvātas zemūdens niršanas apmācības, taču ar niršanu saistīta tūrisma produkta šī brīža piedāvājumā nav.
Snorkelings Populārs zemūdens pasaules izziņas un aktīvās atpūtas veids, kas iecienīts g.k. reģionos ar cilvēka ķermenim tīkamu ūdens temperatūru, pietiekami lielu ūdens caurredzamību un zemūdens faunas un floras daudzveidību. Latvijas iekšējo ūdeņu – upju un ezeru, kā arī jūras ūdens caurskatāmība eitrofikācijas u.c. apstākļu dēļ ir minimāla (metra robežās). Arī ūdens temperatūra komforta apstākļus sasniedz tikai dažas dienas vai nedēļas gadā, tādēļ ar snorkelingu nodarbojas drīzāk atsevišķi entuziasti, izmantojot arī hidrotērpus, lai novērstu ķermeņa atdzišanu. Latvijā šobrīd nav radīts arī atbilstošs produkts. …

Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties