Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
1,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:847231
 
Vērtējums:
Publicēts: 29.05.2006.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 61 vienības
Atsauces: Ir
Darba fragmentsAizvērt

„Sociālo prasmju izkopšana ir viens no virzieniem mūsdienu Latvijas izglītības politikā, kuras mērķis ir vispusīgās personības attīstība, socializācija un tādu pilsoņu audzināšana, kas ir spējīga darboties demokrātiskā sabiedrībā.” [4.,58]
Piekrītam šim uzskatam, jo mūsdienu sabiedrība šobrīd ir virzīta uz sociālo prasmju veidošanu. Apkārtējā sabiedrība ir apstākļu spiesta attīstīt šīs prasmes gan lielajiem, gan mazajiem, lai spētu izdzīvot mūsdienu pasaulē.
Šodienas mainīgajā pasaulē, kurā mēs dzīvojam, ik uz soļa ir jāsastopas ar pārmaiņām gan sociālajā, gan politiskajā sfērā. Šīs pārmaiņas ietekmē pat vismazāko sabiedrības daļu – pirmsskolniekus. Tādēļ ir ļoti svarīgi, lai skolotāji un vecāki attīstītu bērnos gribasspēku jau no agras bērnības. Lai viņi paši tiektos pēc zināšanām, prasmēm un iemaņām.
Ģimene ir viena no pirmajām izglītojošajām institūcijām, kurā bērns apgūst sociālās prasmes. Kaut gan bieži vien vecāki uzskata, ka pirmsskolas vecuma bērni ir par mazu, lai apgūtu sociālās prasmes. Ir ļoti svarīgi jau šajā vecumposmā sarunāties ar bērnu, darboties kopīgos pasākumos, ļaut bērnam palīdzēt pieaugušo darbos, apmeklēt dažnedažādus pasākumus utt. Kā zināms, tad pirmsskolniekam nav savas pieredzes, līdz ar to, viņš atdarina savus vecākus un skolotājus. Tikai atdarinot, bērnam ir iespēja ar pieaugušo palīdzību papildināt savu pieredzi.…

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties