Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
0,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:739793
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 22.12.2010.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 5 vienības
Atsauces: Ir
Laikposms: 2000. - 2010. g.
Darba fragmentsAizvērt

Uzņēmumu jautājumu risināšanā iesaistās - Tirdzniecības organizācija UK Trade & Investment (UKTI) ir valsts organizācija, kas sniedz palīdzību Lielbritānijas uzņēmējsabiedrībām. Tā ir Ārlietu ministrijas (Foreign and Commonwealth Office, FCO) un Uzņēmējdarbības, inovāciju un prasmju ministrijas ( Department for Business Innovation and Skills , BIS) aģentūra. Tās mērķis ir veicināt Lielbritānijas uzņēmējsabiedrību konkurētspēju, attīstot ārējo tirdzniecību un kapitālieguldījumus un piesaistot apjomīgas ārvalstu investīcijas. UKTI darbojas Lielbritānijas vēstniecībās ārvalstīs, kā arī Londonā, Glāzgovā, deviņos Anglijas reģionos un reģionālās attīstības aģentūrās, kuru starpniecību izmanto.
Lielbritānijā ir vismazāk ierobežotā uzņēmējdarbības vide Eiropā, vismazāk regulētais tirgus sektors un darbaspēks, tai ir vislielākā starptautiskā transporta sistēma, laba komunikāciju sistēma un angļu valoda kā plaša sazināšanās valoda, kā arī relatīvi zemas nodokļu likmes.
Lielbritānija piedāvā konkurētspējīgu nodokļu vidi ar zemākām uzņēmuma ienākuma nodokļa likmēm kā daudzās citās konkurējošās valstīs, un vienu no zemākajiem iedzīvotāja ienākuma nodokļiem Eiropas Savienībā. Lielbritānijā dibināti uzņēmumi gūst labumu no uzņēmējdarbībai draudzīgas likumdošanas, turklāt valdības mērķis ir vēl vairāk samazināt uzņēmumiem uzlikto likumdošanas slogu. Lielbritānijas darba vide un kvalificētais darbaspēks nodrošina uzņēmumus ar atbilstoši izglītotiem darbiniekiem jebkurā nozarē.
Secinājumi: Neskatoties uz daudzajām iniciatīvām ES un dalībvalstu līmenī, administratīvo un regulējošo procedūru komplicētība joprojām ir nopietns šķērslis jauno uzņēmējsabiedrību (start-up) dibināšanai un administrēšanai. Tā arī ierobežo uzņēmumu spēju darboties inovatīvi; piemēram, jaunu produktu apstiprināšanas procedūras ievērojami sadārdzina produkta izstrādi un pagarina laiku no izstrādes fāzes līdz ienākšanai tirgū. Taču pateicoties Lielbritānijas uzņēmumu reģistrācijas noteikumiem, kas nav noteikuši minimālo pamatkapitāla apmēru, ļauj brīvi iesākt uzņēmējdarbību. Paverot jaunus – inovatīvus uzņēmumus.

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties