Secinājumi
Pēc darba izpildes var secināt, ka:
1. Telekomunikāciju pakalpojumu nozarē Latvijas tirgū, korporatīvi sociālā atbildība tiek realizēta, gan ziedojot labdarības organizācijām, gan minimizējot negatīvo ietekmi uz vidi, gan rūpējoties par uzņēmuma darbinieku un klientu labsajūtu, gan godīgi maksājot nodokļus un nodrošinot daudz darba vietu.
2. Pēc interviju veikšanas, var secināt, ka pētāmo uzņēmumu - LMT, Tet, Bite, korporatīvi sociālā atbildība tiek uztverta nopietni, tās attīstība ir nepārtraukta. Uzņēmumi katru gadu cenšas progresēt, papilndinot KSA aktivitātes, kā arī rīkojoties atbilstoši Latvijā un pasaulē notiekošajam.
3. Pēc aptauju analīzes, var secināt, ka Latvijas sabiedrībai KSA ir nozīmīgs faktors, izvēloties uzņēmumu, no kā iegādāties produktu vai pakalpojumu.
4. Pēc LMT, Bites un Tet mājaslapu pētīšanas, var secināt, ka uzņēmumi KSA izpausmi mājaslapās attēlo dažādos līmeņos. LMT mājaslapā pieejams visplašākais informācijas daudzums, taču Tet - vismazākais.
5. Tā kā Latvijā KSA jēdziens ienāca ap 2010. gadu, skaidrs, ka uzņēmumi (LMT, Bite, Tet) ir sākotnēji pašizglītojušies par šo tēmu, kā rezultātā šie uzņēmumi jau kopš dibināšanas ir bijuši korporatīvi sociāli atbildīgi.
6. Lai arī Latvijā KSA izpausme un izpratne nav ļoti izplatīta, ir vairāki uzņēmumi, kā, piemēram, Tet, Bite un LMT, kas savā uzņēmējdarbībā ievēro KSA principus, šis fenomens turpina attīstīties un pilnveidoties Latvijas tirgū.…