Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
3,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:842307
 
Vērtējums:
Publicēts: 12.03.2018.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 22 vienības
Atsauces: Ir
SatursAizvērt
Nr. Sadaļas nosaukums  Lpp.
  IEVADS    2
  TEORĒTISKĀS NOSTĀDNES    3
  PRAKTISKIE ASPEKTI    11
  IZMANTOTĀS LITERATŪRAS SARAKSTS    15
Darba fragmentsAizvērt

Sekojoši etniskās identitātes veidotas jebkuas materiālo un garīgo vērtību atšķirības, to īpašniekiem ( vai tie būtu indivīdi vai sabiedrības grupas) veido attiecības, kas labākajā gadījumā ir pozitīvas, bet sliktākajā - komplicētas jeb sarežģītas. Vienkāršojot attiecīvas vai nu uzlabojas vai pasliktinās.
Sociālā atstumtība ir neizdevušās sociālā dialoga rezultāt jeb process, kurā indivīds kādu apstākļu dēļ nespēj pilnībā vai daļēji iekļauties sabiedrībā un piedalīties sabiedrības ekonomiskajā, sociālajā kultūras dzīvē vai arī tiek pilnībā no tās tiek izslēgts.
Sociālaja darbā socializācijas procesam izdala tīs disfunkciju veidus: nepeciešamās funkcijas trūkums, nepareiza funkcija un funkciju konflikts.
Socializācijai ir vairākas funkcijas jeb uzdevumi, tā piemēram: noteikta fiziskās un seksuālās attīstības līmeņa sasniegšana, jāsasniedz savai kultūrai raksturīgas noteiktas pakāpes zināšanas par sava ķermeņa funkcijām un attīstības noteikumiem, jāapgūst etiķetes, žestu valodas elementi, kas saistīti ar ķermeni un dzimuma lomu sabiedrībā, jādzīvo veselīgs dzīves veids, jāpārkārto attieksme pret dzīvi, savs dzīves stils atbilstoši vecumam un individuālajām spējām.
Savā veidā var uzskatīt, ka identitāte kopumā un tai skaitā etniskā identitāte nosaka cilvēka visu Maslova piramīdas vajadzību secību un raksturu.
• Pašīstenošanās: individualitāte, apdāvinātība, personīgā potenciāla īstenošana, pašattīstība.
• Sociālā atzinība (pašcieņas vajadzības): sociālais statuss, atzinība, cieņa, ietekme, panākumi darbā un privātajā dzīvē, labklājība
• Sociālās vajadzības (piederības un mīlestības vajadzības): ģimene, draudzība, grupas atbalsts, mīlestība, intimitāte, komunikācija.

Autora komentārsAtvērt
Darbu komplekts:
IZDEVĪGI pirkt komplektā ietaupīsi −5,48 €
Materiālu komplekts Nr. 1365288
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties