Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
3,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:636331
 
Vērtējums:
Publicēts: 23.05.2006.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Vidusskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
SatursAizvērt
Nr. Sadaļas nosaukums  Lpp.
  IEVADS    3
1.  MULTIMEDIJI    4
2.  CD    6
2.1.  Ierakstāmie kompaktdiski (Recordable CD)    7
2.2.  NEC iekšējais CR-R diskdzinis un Ricoh CD-R diski    7
3.  MOBILIE TELEFONI    8
4.  INTERNETS    9
5.  OUTLOOK    10
5.1.  Darbs ar Uzdevumu sarakstu ( Tasks )    10
5.2.  Vēstuļu nosūtīšana un saņemšana caur Internetu    10
5.3.  Darbs ar programmas Outlook režīmu Piezīmes (Notes)    10
5.4.  Darbs ar programmas Outlook režīmu Kontakti (Contacts)    11
5.5.  Darbs ar programmas Outlook režīmu Žurnāls (Journal)    11
5.6.  Failu un atsevišķu elementu meklēšana programmā Outlook    11
6.  SKYPE    12
7.  ŪDENS H2O    13
  SECINĀJUMI    16
Darba fragmentsAizvērt

Jau ilgi pirms skaitļošanas ierīču izgudrošanas cilvēki lietoja dažādus palīglīdzekļus skaitļošanas operāciju veikšanai. Šim nolūkam izmantoja gan roku pirkstus, gan akmentiņus, kurus salika rindā vai kaudzītē. Priekšmetu skaitu atzīmēja ar svītriņām smiltīs, ar robiņiem, kurus iegrieza nūjās, alu sienās, vai ar mezgliem, kurus iesēja auklās.
Dators, angļu valodā – computer – nozīmē skaitļotājs jeb ierīce skaitļošanas darbību veikšanai. Palielinoties skaitļošanas apjomam, sāk meklēt paņēmienus, kā izpildīt aprēķinus ar kāda instrumenta palīdzību. Cilvēks savā attīstībā nepārtraukti pilnveidoja skaitīšanas metodes. Tas noveda pie pirmajiem skaitīšanas palīglīdzekļiem. Paši senākie un joprojām labi pazīstamie skaitļošanas instrumenti ir dažādu veidu skaitīkļi. Ar tiem iespējams pietiekami ātri un precīzi izpildīt visas četras aritmētiskās darbības.
Laiks ritēja, cilvēks izgudroja arvien jaunus mehānismus, atklāja jaunus dabas likumus un aizvien biežāk sadūrās ar nepieciešamību daudz, precīzi un ātri skaitīt...
Attīstības ceļš mūs ir novedis līdz tam, ko mēs saucam par datoru – mūsdienīga cilvēka neatņemamu ikdienas darbu, studiju, izklaides palīgierīci, kādam par draugu, bet kādam pat par dzīves veidu.
Šodien neviens sevi cienošs uzņēmums nevar iztikt bez laba datora, tāpat arī skolēni, kas datoru apguvi veic neticami ātri. Cilvēks pēc dabas ir slinks, un, lai atvieglotu savu darbu un ietaupītu laiku ikdienā – rakstīt, rēķināt, kontrolēt dienesta informācijas plūsmu, izglītoties, vērot TV pārraides vai kinofilmu videoierakstus, klausīties mūziku un tieši sazināties ar citu datora lietotāju jebkur, kur vien atrodams ir dators un telefona pieslēgums, izklaidēties virtuālās vides piedāvātajās pasaulē, un vēl un vēl – tas viss pieejams datora lietotājam ar vidusmēra zināšanām un, no šodienas viedokļa raugoties, visvienkāršāko datoru. Mūsdienīgs cilvēks pie datora ir pieradis tik ļoti, ka izgudro aizvien jaunas un jaunas tehnoloģijas savu uzdevumu veikšanas atvieglošanai, ērtumam, ātrumam...
Taču vēl pavisam nesen cilvēks ar neticību skatījās uz to, ka kāds zinātnieks – Aleksandrs Greiems Bells pirms 125 gadiem (1881.gadā) izgudroja un ieviesa dzīvē – pa vadiņiem skrienošu balsi – sakaru līdzekli – tālruni...
Reti kurš vairs šodienu spēj iedomāties bez elektroniskajām tehnoloģijām – mobilie telefonu sakari, elektroniskais pasts, tiešraidē notiekoši biržas ziņu jaunumi, kompaktdiski, DVD iespējas, sarunas tiešraidē caur Skype, Internet…
Par vienu no nozīmīgākajiem datora komunikatīvajiem produktiem ir kļuvuši multimediji, kas no vienkārša izklaides veida ir kļuvuši par daudzviet neaizvietojamiem izziņas, izglītības vai mārketinga instrumentiem.
Multimediji ir salīdzinoši jauns un interesants, strauji progresējošās datortehnikas attīstības rezultāts, kas jau diezgan plaši tiek izmantots arī Latvijā. Šīs tehnoloģijas pamatā ir dažādu audio un video iekārtu lietojums, kas sintezēts ar datora iespējām.…

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties