Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
4,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:703143
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 23.01.2014.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

Nodarbība (ievada daļa – rīta aplis, galvenā daļa, izskaņa – refleksija)
Rīta aplis sākas ar rīta dziesmiņu – „Ir jau visi mūsu bērni sanākuši šeit”
Kopīgi nolasām rīta ziņojumu:
LABRĪT BĒRNI!
ŠODIEN IR ... (DIENA, DATUMS, MĒNESIS, GADS).
ŠODIEN MĒS: RUNĀSIM PAR TO, KĀ NESASLIMT
DARBOSIMIES,
SKOLOTĀJA GITA
ES: Vēlreiz, labrīt, bērni! Kā jūtaties? Visi esam veseli? Paskatamies vai visi ir dārziņā? Vai neviena netrūkst? (uz katru jautājumu sagaidu bērnu atbildes).
Kad ir noskaidrots vai visi ir veseli un ir dārziņā, es sāku stāstūt par to, cik svarīgi ir nesaslimt, cik svarīgi ir lietot profilaktiskos līdzekļus. Bērni iespējams, minēs kādu medikamentu nosukumus(man jau tā ir gadījies, ka par dārzeņiem un augļiem nemaz neiedomājas).
Brīvā gaisotnē runājoties nonākam pie secinājuma, cik svarīgi ir ēst veselīgi un sportot – ievērot veselīgu dzīves veidu. Apspriežam kādi dārzeņi un augļi mūsu pagrabos tagad – ziemā ir pieejami. Iespējams, ka būs kāds bērns, kurš minēs, ka ir pieejami arī banāni, apelsīni utt.
Kad noskaidrots kuri dārzeņi un augļi ir vislabākie, bērniem jautāju vai tie zina, ko vēl var lietot, lai nesaslimtu vai arī slimības gadījumā ātrāk izveseļotos. Iespējams, ka bērni pieminēs tēju un medu, varbūt arī ķiplokus. Tāpēc es viņu zināšanas papildināšu par zāļu tējām – cik tās ir veselīgas un labas, par to, ka ķiploki ir jāēd – atvaira sliktos mikrobu, ja ir nosalušas kājas – tās vajaga pamērcēt ļoti siltā sinepju ūdenī(iedošu bērniem pasmaržot sinepes,ja kādam būs vēlēšanās – pagaršot pavisam mazu, mazu punktiņu), iepazīstināšu ar melno rutku, pastāstīšu un parādīšu kādu recepti, ko man iemācīja mana omīte – nogriezīsim melnajam rutkam „cepurīti”, tad ar karoti izgrebsim viducīti, lai rutks ir kā bļodiņa, tajā ieliešu iekšā medu, kuram vēl pievienošu izgrebto rutka mīkstumiņu. Kad rutka – medus zāl;ites būs ievilkušās, varēs tās pagaršot, bet pagaidām gan vēl nē.
Kamēr rutks ievelkas, pievēršu bērnu uzmanību patvārim – tajā var vārīt tēju, tikai jaizvēlas kādu tēju vārīsim....bērni pasmaržo un izsmaržo visas tējas un kopīgi nonāk pie secinājuma, kuru tēju visi dzers (iespējams, ka izvēlēsies vai nu kumelītes vai piparmētras, jo tās bērniem parasti visvairāk garšo).
Kamēr tēja gatavosies, mēs tikmēr iziesimārā – ir jāvingro un jānodarbojas ar sportu, lai būtu stipri un neslimotu.

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties