Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka

Izdevīgi: šodien akcijas cena!

Parastā cena:
0,99
Ietaupījums:
0,19 (19%)
Cena ar atlaidi*:
0,80
Pirkt
Identifikators:860387
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 07.04.2008.
Valoda: Angļu
Līmenis: Pamatskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

General facts
Born: August 3, 1972 in Riga
Drafted: In 1991 by the San Jose Sharks
Position: Defenseman
Shoots: Left
Nickname: Ozo, O-zone
Height: (1.91 m.)
Weight (100 kg.)

The list of teams where Sandis Ozolins have been played.
NHL Teams
New York Rangers
Anaheim Ducks
Florida Panthers
Carolina Hurricanes
Colorado Avalanche
San Jose Sharks
Nationality
Latvias national hockey team…

Darbu komplekts:
IZDEVĪGI pirkt komplektā ietaupīsi −1,27 €
Materiālu komplekts Nr. 1156318
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Nosūtīt darbu e-pastā

Tavs vārds:

E-pasta adrese, uz kuru nosūtīt darba saiti:

Sveiks!
{Tavs vārds} iesaka Tev apskatīties interneta bibliotēkas Atlants.lv darbu par tēmu „Sandis Ozolins”.

Saite uz darbu:
https://www.atlants.lv/w/860387

Sūtīt

E-pasts ir nosūtīts.

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook
Twitter

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties