Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
3,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:479177
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 15.03.2007.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

1.Backup (dublējums)
Programmas, diska satura vai datnes dublikāts, ko gadījumā, ja aktīvie dati var tikt bojāti vai iznīcināti, izmanto arhīva veidošanai vai vērtīgu datu drošai saglabāšanai. Ir divi veidi dublējumkopiju: inkrementālā dublējumkopija (incremental backup) un diferenciālā dublējumkopija (differential backup). Inkrementālās dublēšanas laikā, tiek dublētas tikai tās datnes, kas radītas vai mainītas kopš pēdējās pilnās vai inkrementālās dublējumkopijas veidošanas. Šis dublējumkopijas tips iestata dublētajām datnēm pazīmi, ka tās ir dublētas. Inkrementālās dublējumkopijas aizņem daudz mazāk vietas uz diska, bet tās atjaunot ir daudz sarežģītāk. Diferenciālā dublējumkopijas veids aizņem vairāk vietas, bet ir vieglāk atjaunot, ka arī tips neiestata dublētajām datnes pazīmi, ka tās ir dublēts.

2.Bridges and Routers (tilti un maršrutētāji)
iekārtas, kuri savieno kabeļa tīklu daļas kopā, nodrošina dažādus pakešu transportēšanas veidus.
Tilts - funkcionāls bloks, kas savieno divus lokālos tīklus, kuriem ir vienādi loģiskā posma vadības protokoli, bet kuriem var būt dažādi vides piekļuves protokoli. Tilti operē datu kanālā līmenī un savieno segmentus kopā. Kad tilts saņem paketi kādā no saviem portiem, tas nolasa paketes galveni un nosaka paketes mērķa adresi un analīzē to iekšējo adrešu tabulu, lai noteikt vai mērķa dators darbojas tajā paša segmentā kā dators, no kura tiek pārsūtīti dati, vai citā. Ir vairāki tiltu veidi: pustilts (half bridge), pasta tilts (mail bridge), adaptīvais tilts (adaptive bridge), caurspīdīgs tilts (transparent bridge). Maršrutētājs - datu pārraides tīkla ierīce, kas nodrošina datu pārraides maršruta izvēli tīklos, kuriem var būt atšķirīga arhitektūra un protokoli.…

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties