Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
  • Kā iespējams sekmēt audzināšanas darbības attīstību izglītības iestādē

     

    Konspekts5 Pedagoģija

3,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:798274
 
Vērtējums:
Publicēts: 21.02.2005.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

Vai vispār ir tāda iespēja sekmēt audzināšanas darbību? Domāju, ka jā, noteikti. Audzināšana realizējas kā cilvēku darbība, kas ir pamats un avots audzināšanas procesam. Audzināšanas darbība, tāpat kā jebkurš cilvēka darbības veids, ir mērķtiecīga, priekšmetiska, apzināta un brīvprātīga. Audzināšanas mērķis ir sekmēt audzēkņu attieksmes veidošanos, tātad audzināšanas darbības priekšmets vienmēr ir audzēkņu daudzveidīgās attieksmes.
Kāds tad ir mērķis tam, ka tiek sekmēta, vai gluži pretēji bremzēta audzināšanas darbībā izglītības iestādēs? Mērķis nenoliedzami ir izveidot pilnīgāku mācību procesu, ar vairāk kvalitatīvākām un sekmējošākām iespējam, lai skolēns pilnveidotos un radoši augtu, un attīstītos. Nav svarīga kvantitāte, bet gan tieši otrādi- kvalitāte, kas šajos laikos reti kur ir sastopama lieta Tas ir grūts uzdevums gan pedagogam, gan visai valstij, cik nu lielā mērā tas skar valsti. Neviena pedagoģiskā darbība nav bez nepilnībām, tā nekad nevar būt perfekta, vienmēr būs kādas nepilnības. Nedomāju, ka viss process ir atkarīgs tikai no skolotāja, bet arī no valsts, no izglītības ministrijas. Skolotāja izaugsme un tālāk izglītība nesaraujami saaužas gan ar skolēnu attīstību, gan ar skolotāja darbību apkārtējā sabiedrībā.
1.Kā pirmo es noteikti pieminēšu ārpusklases darbu, respektīvi, tie ir dažādi pulciņi jeb ārpusstundas nodarbības, piemēram, koris, dažādas sporta aktivitātes. Kāpēc tas viss ir vajadzīgs?…

Autora komentārsAtvērt
Darbu komplekts:
IZDEVĪGI pirkt komplektā ietaupīsi −3,48 €
Materiālu komplekts Nr. 1116922
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties