Novembrī pievienoto jauno darbu TOP 100 vari apskatīties šeit.

Raimonds Lejnieks-Puķe studē maģistratūrā Daugavpils universitātes Humanitārajā fakultātē starpkultūru attiecības. Atlantā viņš mēdz pirkt citu autoru darbus, lai no tiem iedvesmotos un apskatītu kā paraugus, bet nekad tos nenodod kā savus. Nesen arī pats reģistrējās kā autors un pievienoja pirmos darbus, ar kuriem izdevās nopelnīt pirmo autoratlīdzību.

“Pēdējā laikā esmu pievienojis vairākus darbus un domāju pievienot arī visus nākamos studiju darbus, kurus rakstīšu. Iesaku to darīt arī citiem, jo tā ir lieliska iespēja nopelnīt,” stāsta Raimonds, kurš ir kļuvis par Atlants.lv 2017. gada novembra mēneša jauno darbu topa uzvarētāju un nopelnījis autoratlīdzības bonusu 50 € apmērā.

Sastādot mēneša topu, tiek vērtēta gan darba kvalitāte, gan arī darba izplatība internetā, kā arī tā pirkumu skaits. Neatkarīgi no autoru panākumiem autoratlīdzības bonusa saņemšanā, reģistrētie Atlants.lv autori, tāpat kā līdz šim, pelna un saņem arī “parasto” autoratlīdzību.

Ikvienam, kurš vēlas saņemt 500€ lieto autoratlīdzības bonusu vai mēneša autoratlīdzības bonusus, ir jārīkojas sekojoši:
1. Jāreģistrējas Atlants.lv (ja tas nav izdarīts jau iepriekš).
2. Jāpievieno Atlants.lv jebkādu savu mācību darbu.
3. Lai palielinātu izredzes uzvarēt, jāizplata savu darba saite sociālajos tīklos.

Jo augstāka konkrētā darba vieta topā, jo vairāk punktus attiecīgā darba autors saņem. Ikviens autors topā var piedalīties ar neierobežoti daudz darbiem, kas pievienoti jebkurā no mēnešiem akcijas ietvaros.

Decembra mēnesī iesniegto jauno darbu un to rezultātu apkopojums notiks 2018. gada janvāra laikā, līdz ar to nākamā mēneša uzvarētāju uzzināsim līdz nākamā gada janvāra beigām.

Iepazīties vēl detalizētāk ar akciju un tās noteikumiem Tu vari šeit.