Janvārī pievienoto jauno darbu TOP 100 vari apskatīties šeit.

Ramona Starceva mācās Latvijas Universitātē par pirmsskolas un sākumskolas skolotāju 4. kursā, kā arī strādā Ogres 1. vidusskolā ar pirmo klasi. “Šis prakses darbs tika rakstīts pēdējā brīdī un pa naktīm - kā jau tas parasti studentiem notiek. Nesen darbu iesniedzu Atlants.lv, jo meklēju internetā papildus iespējas, kā piepelnīties. Atradu rakstu ar 30 dažādām iespējām, kā nopelnīt, un šī bija iespēja, ko varēju realizēt uzreiz tajā pašā vakarā. Tā arī izdarīju. Iesaku arī citiem izmantot Atlants.lv, jo tur ir pieejama kvalitatīva informācija un Atlants.lv dod reālu iespēju nopelnīt,” stāsta Ramona. Autore saņems Atlants.lv mēneša jauno darbu topa uzvarētāja bonusu 50 € apmērā. Viņa esot pirmo reizi dzīvē uzvarējusi kādā konkursā un par saņemto balvu bija ļoti priecīga.

Sastādot mēneša topu, tiek vērtēta gan darba kvalitāte, gan arī darba izplatība internetā, kā arī tā pirkumu skaits. Neatkarīgi no autoru panākumiem autoratlīdzības bonusa saņemšanā, reģistrētie Atlants.lv autori, tāpat kā līdz šim, pelna un saņem arī “parasto” autoratlīdzību.

Ikvienam, kurš vēlas saņemt 500€ lieto autoratlīdzības bonusu vai mēneša autoratlīdzības bonusus, ir jārīkojas sekojoši:
1. Jāreģistrējas Atlants.lv (ja tas nav izdarīts jau iepriekš).
2. Jāpievieno Atlants.lv jebkādu savu mācību darbu.
3. Lai palielinātu izredzes uzvarēt, jāizplata savu darba saite sociālajos tīklos.

Jo augstāka konkrētā darba vieta topā, jo vairāk punktus attiecīgā darba autors saņem. Ikviens autors topā var piedalīties ar neierobežoti daudz darbiem, kas pievienoti jebkurā no mēnešiem akcijas ietvaros.

Februāra mēnesī iesniegto jauno darbu un to rezultātu apkopojums notiks 2018. gada marta laikā, līdz ar to nākamā mēneša uzvarētāju uzzināsim līdz marta beigām.

Iepazīties vēl detalizētāk ar akciju un tās noteikumiem Tu vari šeit.