Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
1,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:720892
 
Vērtējums:
Publicēts: 28.04.2016.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Vidusskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

Daži fakti par salmiem paredz to, ka tie var sapūt vai ir ugunsnedroši, bet salmu ķīmiskais sastāvs ir ļoti līdzīgs kokam, jo tā lielākā satura daļa arī ir celuloze. Labāka īpašība salmiem ir tā, ka pelnu saturs salmiem, kas nebūt neietekmē mājas būvniecību, tas ir vairāk ķīmisko sastāvdaļu fakts. Lai tā nesapūtu, tā ir tikai jāpasargā no ļoti lieliem ūdens daudzumiem sienu konstrukcijā, jo no lietus, sniega un vēja to pasargās māla un kaļķa apmetums. Tas, ka salmi ir ugunsnedroši, ir taisnība, bet salmu ķīpas gan nē, jo, kā piemēru var ņemt aizvērtu grāmatu, tā nedeg, jo lapaspuses ir blīvi viena pie otras, un tur nav daudz skābekļa, un bez tā uguns nevar izplesties, tāpēc salmu mājas sienas var izturēt līdz pat 90 minūtēm uguns ietekmi uz to, vienā pusē.
Apkopojot un izpētot visu informāciju, varu secināt to, ka salmu mājas ir bioloģiski tīras un ar labu gaisa cirkulāciju, un mikroklimatu, kas ietaupīto daudz līdzekļu šo tehnoloģiju iegādei, tāpēc šīs salmu mājas ir materiāli izdevīgākas un veselībai labākas, bet ne īpaši labas kā apskates un dizaina objekts.

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties