Kā piedalīties?
Pievieno Atlants.lv savus iekrātos mācību materiālus - esejas, prezentācijas, konspektus un visu pārējo, ko esi veidojis skolas vai personīgiem mērķiem. Mēs priecāsimies saņemt darbus ne tikai par valsts svētkiem, bet arī par citām tēmām, un, protams, parādā nepaliksim, jo par katru akcijas ietvaros publicēto materiālu vari iegūt atlaides kodu, kas Tev sniegs iespēju iegādāties citus darbus ar 50% atlaidi!

Kā saņemt kodu?
Atlaides kods tiks automātiski nosūtīts uz autora e-pasta adresi uzreiz pēc darba publicēšanas. Katrs kods būs derīgs 1 nedēļu no saņemšanas datuma un to varēs izmantot 1 pirkuma apmaksai. Atlaides savā starpā nesummējas, tāpēc katrā pirkuma reizē varēsi ievadīt tikai vienu kodu.

Kas vēl jāzina?
Šādas akcijas varam nodrošināt tikai reģistrētiem autoriem, tāpēc lūgsim Tevi sākumā izveidot autora profilu, taču to var izdarīt pavisam ātri un vienkārši - dodies uz https://www.atlants.lv/registracija/ un izvēlies sev ērtāko reģistrācijas metodi. Kāds no tā labums? Reģistrētiem autoriem ir iespēja ne tikai piedalīties šajā un citās akcijās, bet arī turpmāk pelnīt autoratlīdzību par pievienotajiem darbiem, kā arī vienmēr iegādāties citus darbus ar 30% autora atlaidi (atlaides nesummējas, tāpēc akcijas ietvaros iesakām izmantot iegūto atlaižu kodu).

Akcija ir spēkā no 2023. gada 11. līdz 21. novembrim, tāpēc steidz meklēt savus darbiņus un reģistrējies Atlants.lv!

Ja radušies kādi jautājumi, sazinies ar Klientu servisa centru.