Martā pievienoto jauno darbu TOP 100 vari apskatīties šeit.

Gunta Vucāne strādā grāmatvedības jomā un nesen ir pabeigusi maģistra studijas uzņēmējdarbībā un vadīšanā. Jau kopš studiju laikiem Guntai interesē finanses un grāmatvedība. Darbs “AS "Preiļu siers" finanšu analīze” bija autores bakalaura darbs, par kuru viņa saņēma 10 balles. Rakstīt par šo uzņēmumu Gunta izvēlējās tāpēc, ka šis ir lielākais autores dzimtās puses uzņēmums.

Autore ar Atlantu bija pazīstama jau sen, jo skolas un studiju laikā to izmantoja, smeļoties iedvesmu savu darbu rakstīšanai. Tad kādā dienā Gunta nolēma reģistrēties arī pati un dalīties ar saviem darbiem. “Iesaku reģistrēties Atlants.lv un pievienot savus darbus arī citiem jauniešiem, jo nav jēgas uzrakstītos darbus paturēt tikai sev - labāk, lai tie kalpo par iedvesmu citiem un autori var no tiem gūt labumu autoratlīdzības veidā,” iesaka autore. Gunta saņems Atlants.lv mēneša jauno darbu topa uzvarētāja bonusu 50 € apmērā.

Sastādot mēneša topu, tiek vērtēta gan darba kvalitāte, gan arī darba izplatība internetā, kā arī tā pirkumu skaits. Neatkarīgi no autoru panākumiem autoratlīdzības bonusa saņemšanā, reģistrētie Atlants.lv autori, tāpat kā līdz šim, pelna un saņem arī “parasto” autoratlīdzību.

Ikvienam, kurš vēlas saņemt 500€ lieto autoratlīdzības bonusu vai mēneša autoratlīdzības bonusus, ir jārīkojas sekojoši:
1. Jāreģistrējas Atlants.lv (ja tas nav izdarīts jau iepriekš).
2. Jāpievieno Atlants.lv jebkādu savu mācību darbu.
3. Lai palielinātu izredzes uzvarēt, jāizplata savu darba saite sociālajos tīklos.

Jo augstāka konkrētā darba vieta topā, jo vairāk punktus attiecīgā darba autors saņem. Ikviens autors topā var piedalīties ar neierobežoti daudz darbiem, kas pievienoti jebkurā no mēnešiem akcijas ietvaros.

Aprīlī iesniegto jauno darbu un to rezultātu apkopojums notiks 2018. gada maija laikā, līdz ar to nākamā mēneša uzvarētāju uzzināsim līdz maija beigām.

Iepazīties vēl detalizētāk ar akciju un tās noteikumiem Tu vari šeit.