Decembrī pievienoto jauno darbu TOP 100 vari apskatīties šeit.

Olga Bražina ir ieguvusi maģistra grādu dzelzceļa elektrosistēmu vadībā un bakalaura grādu transporta datorvadībā. Olga zināja par Atlants.lv jau sen, bet publicēt tajā savus darbus sāka tikai nesen. Kā komentē Olga: "Vienkārši nolēmu - nav jēgas, ka darbi mētājas kaut kur datorā, labāk, lai tie pelna man naudu un palīdz kādam citam studentam." Autore plāno iesniegt Atlants.lv arī vēl daudzus citus darbus. Kā decembra mēneša jauno darbu topa uzvarētāja Olga saņems autoratlīdzības bonusu 50 € apmērā.

Sastādot mēneša topu, tiek vērtēta gan darba kvalitāte, gan arī darba izplatība internetā, kā arī tā pirkumu skaits. Neatkarīgi no autoru panākumiem autoratlīdzības bonusa saņemšanā, reģistrētie Atlants.lv autori, tāpat kā līdz šim, pelna un saņem arī “parasto” autoratlīdzību.

Ikvienam, kurš vēlas saņemt 500€ lieto autoratlīdzības bonusu vai mēneša autoratlīdzības bonusus, ir jārīkojas sekojoši:
1. Jāreģistrējas Atlants.lv (ja tas nav izdarīts jau iepriekš).
2. Jāpievieno Atlants.lv jebkādu savu mācību darbu.
3. Lai palielinātu izredzes uzvarēt, jāizplata savu darba saite sociālajos tīklos.

Jo augstāka konkrētā darba vieta topā, jo vairāk punktus attiecīgā darba autors saņem. Ikviens autors topā var piedalīties ar neierobežoti daudz darbiem, kas pievienoti jebkurā no mēnešiem akcijas ietvaros.

Decembra mēnesī iesniegto jauno darbu un to rezultātu apkopojums notiks 2018. gada janvāra laikā, līdz ar to nākamā mēneša uzvarētāju uzzināsim līdz nākamā gada janvāra beigām.

Iepazīties vēl detalizētāk ar akciju un tās noteikumiem Tu vari šeit.