Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
1,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:715744
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 03.10.2013.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

Gadu desmitiem Ugandas ekonomika ir bijusi nestabila un cietusi no postoša ekonomiskā plāna, kā sekas tam, valsts ir nabadzīga uz pasaules fona. Uganda ir realizējusi vairākas ekonomiskas reformas, kuras ir atstājušas ļoti pozitīvas sekas, piemēram, 2008. gadā Uganda piedzīvoja ekonomisku izaugsmi par 7%, par spīti pasaules krīzei un vietējai ekonomiskai nestabilitātei. 2000. gadā Uganda kvalificējās palielinātajai parādu atvieglināšanas programmai (Lielos parādos esošās nabadzīgās valstis (Heavily Indebted Poor Countries). No šī fonda saņemot 1,3 miljardus dolāru, kā arī no Paris Club parādu atvieglināšanas apvienības saņemot 145 miljonus dolāru. Pensiju sektora reforma 2007. gadā bija uzmanības centrā, jo ar tās īstenošanas palīdzību valsts spētu palielināt savus iekrājumus, veicinot ekonomisko augšupeju.
Vislielākais pilsētas iedzīvotāju skaits ir Norvēģijā, kur 79% no valsts iedzīvotājiem dzīvo pilsētās, tas ir saistīts ar to, ka pilsētās ir iespējama darba, izglītības un karjera attīstība. Bet vismazākais pilsētas iedzīvotāju skaits ir Ugandā, kas ir agrāra valsts, kur atkal 84% valsts iedzīvotāji dzīvo laukos. Norvēģijā gandrīz 93,5 % no valsts iedzīvotājiem lieto internetu, kamēr Ugandā tas ir tikai 13 % no valsts iedzīvotājiem. Tas ir skaidrojams ar valsts attīstību un pieejamajām jaunākajām tehnoloģijām.
Vislielākais dzīves ilgums prognozēts Norvēģijā, tas atkarīgs no tā, kādā kvalitātē ir izglītības un veselības aprūpe. Norvēģijā valsts veselības nodrošinājuma pakalpojumi tiek finensēti, apliekot iedzīvotaju ienākumus ar īpaši nodokli, ši pakalpojumi pieejami visiem iedzīvotājiem, neatkarīgi no to sociālā stāvokļa.
Viszemākais dzīves ilgums prognozēts Ugandā, kur iedzīvotājiem ir nepietiekama vai zema medicīniskā palīdzība un dzīves apstākļi.

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties