Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
1,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:530509
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 13.03.2008.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

M. Andersens un F. Hovards uzskata, ka socioloģija ir mācība par cilvēka raksturu sabiedrībā. Socioloģija ir domāšanas zinātnisks veids par socioloģiju un tās ietekme uz cilvēku grupām. Starp citu, spriešana un loģiski secinājumi ir sociologu darbarīki, saistīti ar liela daudzuma teorētiskām un analītiskām darba zināšanām, kas ir bijusi paveikta ar sociologu un citu palīdzību. Socioloģija ir iedvesmota no burvīgiem cilvēkiem un ir domāta citu cilvēku prātiem un rīcībai, bet tā iet pāri nejaušiem novērojumiem. Tā veidojas uz novērojuma pamatiem, kas ir objektīvi un precīzi, lai izveidotu analīzes, kas ir godīgas un apstiprinātas.
Sociologi var mācīties tās pašas lietas, ko aplūko mediji: vietējo likuma varu, reliģiskos kultus, starprasu attiecības. Daudzi sociologi parādās medijos, bet sociologi lieto īpašas izmeklēšanas tehniku un labi pārbaudītas teorijas, lai izskaidrotu sociālās problēmas. Cilvēku pulcēšanās vietās cilvēki mēģina izskaidrot sociālās problēmas no psiholoģiskā vai individuālā perspektīva. Cilvēki parasti aplūko personību, raksturu, motivāciju vai kādu personīgo neatbilstību, lai varētu izskaidrot šīs sociālās problēmas, jebkādas tās būtu: noziedzība, ģimenes problēmas vai nabadzība. Sociologi skatās pāri individuālajiem faktoriem, lai saprastu cilvēka raksturu. Viņi neizskaidro cilvēka uzvedību tikai no viņu individuālajiem motīviem un attieksmes, bet gan no visas sabiedrības konteksta, kurā cilvēks dzīvo. …

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties