Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
4,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:529793
 
Vērtējums:
Publicēts: 02.06.2011.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 5 vienības
Atsauces: Ir
SatursAizvērt
Nr. Sadaļas nosaukums  Lpp.
1.  Ievads   
2.  Slepošanas vēsture   
3.  Latvijas kalnu modelis   
3.1.  Kalni Latvijā   
4.  Faktori, kas ietekmē kalnu izvēli   
4.1.  Atrašanās vieta   
4.2.  Pakalpojuma cena   
4.3.  Slēpošanas un snovošanas ekipējums   
4.3.  Slēpošanas trases   
4.5.  Klimatiskie apstākļi   
4.6.  Atmosfēra kalna kūrortā   
5.  Pētījuma analīze   
6.  Secinājumi   
7.  Izmantotā literatūra   
Darba fragmentsAizvērt

Latvijas kalnu modelis ir izveidots tā, lai varētu apmierināt jebkura tipa cilvēkus, kas ir ieinteresēti pavadīt laiku tajos. Tie sastāv no pakalpojumiem, kas ietver gan pasīvas, gan aktīvas darbības. Pie aktīvajiem pakalpojumiem pieder kalnu slēpošanas un snovošanas trases, kas ir izveidotas tā, lai apmierinātu gan profesionālus sportistus, gan amatierus un iesācējus. Pasīvās aktivitātes ietver visus pakalpojumus, kas saistīti ar pasīvo atpūtu – kafejnīcas, naktsmītnes, bāri, bezvada internets. Papildonāšās preces slēpošanai, ko piedāvā kalnu uzņēmumi ir ekipējuma noma, remonts un pacēlāji. (Mike Weed, 2004, lpp. 198) Dažādos kalnos pēc to kapitāla ir atšķirības šo pakalpojumu kvalitātē un daudzveidībā, kas ietekmē konkrētā kalna izvēli.

Atrašanās vieta ir svarīgākais faktors, kas ietekmē patērētāju izvēli, jo tā ir pirmā informācija, ko cilvēks iegūst par katru kalna kūrortu. Tālākā izvēle notiek pēc patērētāja dzīvesvietas un attāluma līdz kalnam. Slēpotājs balstīs savu izvēli uz to, cik tālu ir jābrauc, cik daudz laika un naudas ir jāpatērē, lai nokļūtu uz kalnu. Tātad izvēli ietekmē gan naudas, gan laika faktors. Līdz ar to var nonākt pie secinājuma, ka cilvēki brauks uz sev tuvāk esošajiem kalniem. Pirmkārt, cilvēki, kas dzīvo blakus kalniem, izvēlēsies sava rajona kūrortus, bet tikai izņēmumu gadījumos brauks uz citiem. Piemēram, cilvēki, kas dzīvo Cēsīs pārsvarā vienmēr apmierināsies ar Žagarkalnu, bet cilvēki kas dzīvo, piemēram, Kaķīškalna tuvumā, kas nav tik prestižs kūrorts, aizbrauks arī uz populārākiem un lielākiem kalniem, lai gan pamatā apmeklēs sev tuvāko kalnu. Studentu kalnu izvēle ir ierobežotāka viņu finansiālā stāvokļa dēļ, jo lielākā daļa nestrādā, tapēc, ka pamatdaļu laika velta studijām. …

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties