Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
0,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:521494
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 15.06.2010.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Vidusskolas
Literatūras saraksts: 4 vienības
Atsauces: Ir
Darba fragmentsAizvērt

Iespējams liela daļa no biznesa projektiem guva zaudējumu, jo to vadītāji bija nespējīgi pabeigt savu projektu, jeb kampaņu pēc neveiksmes. Tie bija vienkārši nespējīgi pabeigt uzdevumu, kuru bija izvēlējusies agrāk. Kad iestājās grūtības, tie bija gatavi momentāni nolaist rokas.
Sākot reiz sekmīgu pasākumu, obligāti vajag novest viņu līdz beigām, citādi konkurents kopēs visas mūsu reklāmas soļus un iznīcinās ar mūsēju ieroci.
Tādu stāstu ir daudz biznesā: Ford, Apple, Volkswagen, Palm, Pringles, 7UP, Avis, Pepsi un daudzas citas kompānijas, kuras savulaik nav varējušas novest līdz izšķirīgai pabeigšanai savus veiksmīgos stratēģiskos plānus.
Nespēja novest lietas līdz beigām atteicās uz daudzām lielām kompānijām, kuras nesaprotami, pa kādiem cēloņiem izmainīja savējai personīgajai sekmīgajai stratēģijai, izvēloties kaut ko jaunu, neatbilstošs tiem, kas kopsummā atveda, ja ne pie kraha, tad pie noteiktām problēmām. Ka piemēru, kad veiksmīga kompānija nevarēja atgūt vienu reizi zaudētas pozicijas var minēt Pringles.
Pringles čipsi pirmoreiz parādījās kā kompānijas Procter&Gamble produkts 1968.gada oktobrī ASV. Čipsu recepti izdomāja 1958.gadā Aleksandrs Liepa. Vēlāk Procter & Gamble saņēma patentu uz čipsu recepti.
Līdz 1970.gadam čipsus bija iespējams iegadāties tikai pilsētiņā Newfangled, tā bija lokāla marka un pat čipsu nosaukums to akcentēja un bija- "Pringle' s Newfangled Potato Chips". Taču, jau 70. gados Procter & Gamble nolēma izvest doto čipsu marku uz amerikāņu tirgus pārēju daļu.

Autora komentārsAtvērt
Darbu komplekts:
IZDEVĪGI pirkt komplektā ietaupīsi −3,98 €
Materiālu komplekts Nr. 1307179
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties