Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
2,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:456525
 
Vērtējums:
Publicēts: 28.12.2011.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 1 vienības
Atsauces: Nav
Darba fragmentsAizvērt

Daudzās valstīs, lai cīnītos ar pārapdzīvotību tiek pieņemti dažādi likumi, kuri ierobežo dzimstību, zināmākais piemērs ir viena bērna likums Ķīnā, kas nosaka, ka katra ģimenē var būt ne vairāk kā viens bērns, par katru nākamo vecākiem ir jāmaksā salīdzinoši augsts nodoklis un līdz ar to ķīniešiem nav izdevīgi veidot lielas ģimenes kā tas bija agrāk, kad Ķīnā pārsvarā nodarbojās ar lauksaimniecību un katras darba rokas bija vērtīgas. Vietās, kur ir augsts apdzīvotības līmenis bieži aug arī noziedzības līmenis. Tāpat blīvi apdzīvotās vietās ir arī augstāks piesārņojuma līmenis (rūpnīcu atkritumi, ūdens piesārņojums, izplūdes gāzes utt.). Pārapdzīvotās vietās ir arī ļoti ierobežots resursu daudzums un, jo vairāk cilvēku tos izmanto jo ātrāk tie beidzas.
Lai novērstu pārapdzīvotības radīto ļaunu, jādara ļoti daudz, jāizdod likumi, jāinformē cilvēki un jāpamudina viņus padomāt par nākotni. Pēdējos gados ļoti daudz kas ir darīts, lai novērstu pārapdzīvotības sekas. Tiek pieņemtas dažādas regulas, kuras nosaka pieļaujamo izplūdes gāzu izmetes līmeni dažādās valstīs, tiek meklēti alternatīvi enerģijas iegūšanas veidi, cilvēki pievēršas atjaunojamo enerģijas resursu izmantošanai (vēja un ūdens ģeneratoru uzstādīšana). Dažas valstis mudina cilvēkus pārvākties uz mazāk apdzīvotiem valsts nostūriem piedāvājot šiem cilvēkiem dažāda veida palīdzību, piemēram, Krievija mudina savus iedzīvotājus apdzīvot mazapdzīvoto Sibīriju un citus Austrumu apgabalus, par to piešķirot īpašumā bezmaksas zemi šajos apgabalos.

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties