Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
1,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:179886
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 30.06.2015.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 6 vienības
Atsauces: Ir
Darba fragmentsAizvērt

Nobeigums
Lasot tik dažādo materiālus par sabiedrisko domu un tās veidošanos, ietekmējošiem faktoriem, tad izprotu to, ka sabiedriskā doma ir tas, ko mūsu sabiedrība ir uzzinājusi no masu informācijas līdzekļiem, respektīvi, medijiem par sabiedrībā notiekošajām aktualitātēm. Viņi ir saņēmuši informāciju un tā kā cilvēku ir tik daudz, līdz ar to arī viedokļi ir atšķirīgi no tā kā katrs to interpretē dzirdēto un redzēto. Katrs medijs informāciju pasniedz savādāk, it kā tā ir tā pati, bet lai, piemēram, avīze „Diena” saglabātu savu mērķauditoriju tā izmantos dažādus paņēmienus, stilus, lai to piesaistītu turpmāk, tādā veidā arī sniegto informāciju pasniedzot dažādās gaismās. Lai kā tas mūsdienās arī nebūtu, mediji ir tie, kas veido sabiedrisko domu, un sabiedrisko attiecību speciālistiem ir ļoti grūti jāstrādā, lai rādītu pareizo ceļu un reālo situāciju.
„Sabiedriskās domas spiediens ir līdzīgs atmosfēras spiedienam. Jūs to neredzat, tomēr tas sastāda sešpadsmit mārciņas uz kvadrātcollu.” Arī tagad šie Lovela vārdi skan gluži mūsdienīgi. Nekad agrāk sabiedriskā doma nav bijusi tik spēcīga, tik sadrumstalota, tik nepastāvīga, un nekad agrāk tā nav tikusi tā ekspluatēta un bijusi par tādu manipulāciju objektu, kā tas norisinās mūsdienās. Visi mediji ir sabiedriskās domas spēlētāji.
Ikviens cilvēks, kas domā runā, strādā, izglītojas, cenšas aktīvi iesaistīties sabiedrībā notiekošajā ir sabiedriskās domas dalībnieks, veidotājs.

Autora komentārsAtvērt
Redakcijas piezīmeAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties