Vērtējums:
Publicēts: 07.01.2016.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Ir
  • Eseja 'Uztraukums un nesapratne: bēgļi Eiropā', 1.
  • Eseja 'Uztraukums un nesapratne: bēgļi Eiropā', 2.
  • Eseja 'Uztraukums un nesapratne: bēgļi Eiropā', 3.
  • Eseja 'Uztraukums un nesapratne: bēgļi Eiropā', 4.
Darba fragmentsAizvērt

Bieži vien, atbilde uz šiem jautājumiem ir samērā vienkārša, šie cilvēki nevēlas palikt valstī, kurā viņus reģistrēs, viņi vēlas tikt uz Austriju vai Vāciju, tātad var secināt arī to, ka lielai daļai imigrējošo nav svarīgi tas, ka Ungārija viņiem piedāvā atbalstu, dzīvesvietu un ēdienu, tās nav prioritātes, svarīgāk ir tas, kur šis atbalsts būs daudz lielāks, lieli pieprasījumi skatoties uz to, ka tie ir cilvēki, kuri nāk tukšām rokām. Cilvēki mēģinot aizbēgt no kara ierodas vietā, kur neviens nav pārliecināts ko ar šiem cilvēkiem darīt. Pašlaik Ungārijā ir pieņemts likums, kas nosaka, ka, ja imigranti vēlās iekļūt valstī, tiem jādod pirkstu nospiedumi un jāsagaida apstiprinājums no valdības, taču nelikumīgi šķērsojot robežu, tiks piespriests cietumsods.
Taču pašlaik iet runa arī par to, kā patvēruma meklētājus pēc krīzes beigšanās Sīrijā plāno sūtīt atpakaļ uz mājām, dažas Eiropas Savienības valstis paredz sastādīt līgumus ar Āfrikas valstīm, kurā tiek paredzēts, ka imigrantu valstis pieņems savus cilvēkus atpakaļ.
Protams, atkarībā no tā vai piekrītam valsts ierēdņu lēmumiem vai nē, patvēruma meklētāji ieradīsies arī pie mums un, visticamāk, šis būtu pēdējais laiks, lai iemācītos toleranti izturēties pret mūsu jaunajiem iedzīvotājiem.

Atlants