Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 05.11.2003.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Vidusskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
  • Referāts 'Cenu politika SIA "Studija 19"', 1.
  • Referāts 'Cenu politika SIA "Studija 19"', 2.
  • Referāts 'Cenu politika SIA "Studija 19"', 3.
Darba fragmentsAizvērt

SIA „Studija 19” specializējas komplekso atrisinājumu izstrādāšanā Internetam un izveido saitus, kuri atbilst moderna tirgus prasībām, ērti un vienkārši pielietošanā un tiem ir tālākas pilnveidošanas un attīstīšanas iespējas. Studija piedāvā visu pakalpojumu spektru, kas nepieciešams saita izveidošanai un veicināšanai – no analīzes un iepriekšējām konsultācijām līdz novietošanai un reklāmai Internetā. „Studija 19” tiecas pēc sākotnēji efektīvo atrisinājumu izveidošanas, kurai ir tālākās attīstības iespējas. Ar šādu resursu klientiem ir iespēja operatīvi pārvaldīt to saturu (bez speciālistu iesaistīšanas), papildināt saitu ar jaunām lappusēm un nodaļām, pārvaldīt to no dažādām vietām u.c. Tam visam ir vienīga pārvaldīšanas sistēma, kura ir ļoti ērtā izmantošanā. Darbi tiek veikti tehniskā uzdevuma pamatā, bet kvalitatīva iepildīšana tiek apstiprināta ar garantijas saistībām. .
Gandrīz visam pasaulē ir sava cena. Kamēr uzņēmumam nav priekšstata par to ko tieši klients vēlas, uzņēmums nevar aprēķināt darba vērtību. Tomēr, uzņēmums piedāvā bezmaksas konsultācijas, kuras palīdz klientam uzzināt par dažādām risinājumu iespējām.
“Studija 19” specializējas komplekso atrisinājumu izstrādāšanā un pabeigto projektu izveidošanā. No analīzes un konsultācijām līdz automatizācijas līdzekļu un saita pārvaldīšanas sistēmu izstrādāšanai un izveidošanai. Studijas speciālisti var izstrādāt dažādas sarežģītības atrisinājumus ekonomiskās aktivitātes realizācijai Internetā un veikt to tālāko veicināšanu. Vienlaicīgi studija pievērš īpašu uzmanību arī to noformēšanas kvalitātei. Protams, konkrēta risinājuma izvēle un realizēšana ir atkarīga no pasūtītāja prasībām savam saitam un tā funkcionalitātei. Tāpēc galīgo cenu var noteikt tikai pēc šo prasību analīzes.

Autora komentārsAtvērt
Nosūtīt darbu e-pastā

Tavs vārds:

E-pasta adrese, uz kuru nosūtīt darba saiti:

Sveiks!
{Tavs vārds} iesaka Tev apskatīties interneta bibliotēkas Atlants.lv darbu par tēmu „Cenu politika SIA "Studija 19"”.

Saite uz darbu:
https://www.atlants.lv/w/837343

Sūtīt

E-pasts ir nosūtīts.