Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 21.04.2015.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Laikposms: 2011. - 2015. g.
  • Eseja 'Taktiskie mediji un interneta aktīvisms', 1.
  • Eseja 'Taktiskie mediji un interneta aktīvisms', 2.
  • Eseja 'Taktiskie mediji un interneta aktīvisms', 3.
  • Eseja 'Taktiskie mediji un interneta aktīvisms', 4.
Darba fragmentsAizvērt

Agrāk interneta aktīvisma vienīgā forma bija uzbrukumu veikšana datorsistēmām, taču tagad ir radušās dažādas mūsdienīgas interneta aktīvisma formas. To ir daudz, līdz ar to katrs cilvēks var izvēlēties sev konkrētajā situācijā piemērotāko. Iespējams, kādam būs nepieciešams internets saistībā ar darbu, kādam ar studijām, taču cits vienkārši gribēs pakavēt laiku izmantojot interneta sniegtās izklaides opcijas.
Pēc iepriekš teiktā var noprast, ka interneta aktīvismam nav konkrētas definīcijas, šis jēdziens ir jāuztver pavisam burtiski. Interneta aktīvisms varētu teikt, ka ir daudz un dažādas interneta sniegtās iespējas, ko lietotājs var tajā paveikt. Tas, kādiem mērķiem cilvēks izmanto internetu, ir atkarīgs no tā, kur viņš atrodās (darbā, skolā, veikalā utt.) un ko viņš vēlas tajā iesākt (ar darbu saistību informāciju, izlasīt e-pastu, saņemt nepieciešamos materiālus skolai, paspēlēt spēles utt.).
Vadoties pēc izlasītās informācijas par interneta aktīvismu, es izveidotu šādu jēdziena definīciju: interneta aktīvisms ir cilvēku aktivitāte internetā.

Autora komentārsAtvērt
Atlants