Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 13.03.2008.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
  • Konspekts 'Masu mediju funkcijas un žurnālistika', 1.
  • Konspekts 'Masu mediju funkcijas un žurnālistika', 2.
  • Konspekts 'Masu mediju funkcijas un žurnālistika', 3.
  • Konspekts 'Masu mediju funkcijas un žurnālistika', 4.
Darba fragmentsAizvērt

Vieni vēlas noteikt kaut ko par masu mediju sociālo funkciju, otriem pirmkārt jāatgriežas pie galvenās atšķirības, ko sauc par ekspluatāciju un observāciju.
Ekspluatācija ir notikumu faktiskā notikšana, kuru reprodukcija ir ārpus sistēmas autopsijas, tas ir, sistēmas un apkārtējās vides dažādība. Observācijas lieto atšķirības , lai aprakstītu kaut ko. Observēšana ir darbība, savādāk tā nepastāvētu. Observēšana ir augsti salikta darbība, un tā īpatnības atšķir, kas ir observēšana un kas nav. Un kas nav observēšana vienmēr ir arī pašas observēšanas ekspluatācija.
Ir nepieciešamas ekspluatācijas un observācijas atšķirības, lai pārbaudītu sociālo teoriju vērtīgumu, kas kļūst par izplatītu un bioloģisku evolūcijas teoriju. Tā ir realizācija, kas ir pielāgošanās dzīvošanas videi, ko nevar saskatīt kā kognitīvie dotumi un sasniegumi, bet drīzāk dzīvība un adekvāta pielāgošanās ir vienmēr nodrošināta, ja sistēma, kas attīsta potenciālās iespējas, eksistē.
Observācijas koncepcija reģistram nozīmē, ka pasaule nevar tikt observēta, vienai pašai saprasta, jo katra observācija rada ar nerakstītu likumu un neoficiālu vietu, ko neobservē.
Viena lieta, kas ir pilnīgi skaidra, ir tā, ka viena komunikācija pielāgojas citai. Tad ir ļoti svarīga adekvātā izturēšanās un arī nav. …

Autora komentārsAtvērt
Atlants