Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 18.02.2015.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
  • Konspekts 'Civilās aizsardzības plāna fragments tiesību zinātņu studentiem', 1.
  • Konspekts 'Civilās aizsardzības plāna fragments tiesību zinātņu studentiem', 2.
  • Konspekts 'Civilās aizsardzības plāna fragments tiesību zinātņu studentiem', 3.
  • Konspekts 'Civilās aizsardzības plāna fragments tiesību zinātņu studentiem', 4.
  • Konspekts 'Civilās aizsardzības plāna fragments tiesību zinātņu studentiem', 5.
Darba fragmentsAizvērt

Darba laikā – iekšējā ūdensvada bojājumi ir iespējami, ja tiek neuzmanīgi veikti remonta darbi vai nolietojušās ūdensvada caurules vai bojāti ūdens maisītāji. Šo avāriju būs iespējami ātri atklāt, jo pa ēkas telpām pastāvīgi darba laikā pārvietojas cilvēki. Vislielākais apdraudējums prognozējams tad, ja ūdensvada avārijas gadījumā ūdens noplūde no bojājuma vietas noplūst lielā daudzumā, kas var izraisīt elektropadeves īssavienojumu un automātisko drošinātāju nenostrādāšanas gadījumā elektroizolācijas aizdegšanos. Atkarībā no noplūdušā ūdens daudzuma un vietas papildus, ja ir nopludināta elektroinstalācija ir iespējams cilvēku elektrotraumatisms.
Sekas iekšējā ūdensvada bojājuma gadījumā – iespējamās sekas ir ēku atvienošana no ūdens sanitārhigiēniskām vajadzībām. Vislielākais apdraudējums radīsies, ja ūdens noplūde būs skārusi elektroinstalācijas skapjus un vadu salaiduma vietas.
Ārpus darba laika – šāda ārējā ūdensvada avārija var radīt lielākus zaudējumus ēkas īpašniekam. Ēkas nopludināšana iespējama lielos apjomos, jo avārijas atklāšana prasīs daudz vairāk laika.

Autora komentārsAtvērt
Atlants