Vērtējums:
Publicēts: 22.04.2004.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Vidusskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
  • Eseja 'Atšķirības starp vīrieša un sievietes psihi', 1.
  • Eseja 'Atšķirības starp vīrieša un sievietes psihi', 2.
  • Eseja 'Atšķirības starp vīrieša un sievietes psihi', 3.
Darba fragmentsAizvērt

Dāvana, ko ikviens no mums var pasniegt pats sev, ir atziņa, ka mēs visi gan esam cilvēki, tomēr starp vīriešiem un sievietēm pastāv atšķirības. Mēs pieņemam, ka visi cilvēki ir vienādi, bet īstenībā vīrieši un sievietes daudzējādā ziņā ir tik dažādi kā divu planētu iemītnieki. Lielisku attiecību uzturēšana prasa daudz darba, bet arī liek ievērot atslodzi. Dzīve nedrīkst paiet nemitīgā darbā. Gan darbs, gan atslodze ir vienlīdz svarīgi.
Sievietes instinktīvi nojauš, ka labas attiecības ir jākopj. Vīrieši turpretī šķiet piedzimuši ar gatavu atziņu, ka „cilvēks strādā tikai darba vietā”. Viņš iet uz darbu, strādā, bet, pārnācis mājās, bauda atpūtu. Un atpūtas baudīšanā mēs visi esam lieli meistari.
Mācoties vēsturē redzējām, ka tūkstošiem gadu vīrieši gāja medībās, pacietīgi gaidīja slēpnī un, pamanījuši medījumu, saprātīgi metās tam pakaļ. Taču tās īpašības, kas senatnē vīrieti padarīja par labu mednieku, - pacietīga gaidīšana, novērošana, spēku uzkrāšana – mūsdienās izskatās pēc slaistīšanās, dīkdienības. …

Autora komentārsAtvērt
Nosūtīt darbu e-pastā

Tavs vārds:

E-pasta adrese, uz kuru nosūtīt darba saiti:

Sveiks!
{Tavs vārds} iesaka Tev apskatīties interneta bibliotēkas Atlants.lv darbu par tēmu „Atšķirības starp vīrieša un sievietes psihi”.

Saite uz darbu:
https://www.atlants.lv/w/704312

Sūtīt

E-pasts ir nosūtīts.