Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 04.07.2017.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
  • Konspekts 'Stundas konspekts dabaszinībās 2.klasei. Ieži', 1.
  • Konspekts 'Stundas konspekts dabaszinībās 2.klasei. Ieži', 2.
  • Konspekts 'Stundas konspekts dabaszinībās 2.klasei. Ieži', 3.
  • Konspekts 'Stundas konspekts dabaszinībās 2.klasei. Ieži', 4.
  • Konspekts 'Stundas konspekts dabaszinībās 2.klasei. Ieži', 5.
  • Konspekts 'Stundas konspekts dabaszinībās 2.klasei. Ieži', 6.
  • Konspekts 'Stundas konspekts dabaszinībās 2.klasei. Ieži', 7.
  • Konspekts 'Stundas konspekts dabaszinībās 2.klasei. Ieži', 8.
  • Konspekts 'Stundas konspekts dabaszinībās 2.klasei. Ieži', 9.
  • Konspekts 'Stundas konspekts dabaszinībās 2.klasei. Ieži', 10.
Darba fragmentsAizvērt

Stundas tēma: Ieži
Stundas mērķis: Sniegt zināšanas bērniem par iežiem, to daudzveidību dabā un praktisko pielietojumu.
Uzdevumi:
1) Noskaidrot un papildināt bērnu zināšanas par iežiem un to nozīmi.
2) Apgūt raksturīgākās izplatītāko iežu īpatnības.
3) Attīstīt sadarbības un pētniecības prasmi.
4) Nostiprināt zināšanas par iežiem un to izmantošanas iespējām Latvijā.
Metodes, paņēmieni, darba organizācijas formas:
Darbs ar tekstu; Vārdiskā metode (jautājumi un atbildes, pārrunas, stāstījums, mīklu minēšana); praktiskā (darba lapas, pētījums, rotaļa). Organizācijas formas – pāru darbs, individuāls darbs.
Stundas struktūra un laika sadalījums:
• Ierosināšanas fāze – 5 min;
• Apjēgšanas fāze – 32 min;
• Refleksijas fāze – 3 min.

Atlants