Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 01.11.2021.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
  • Referāts 'Individuālas krīzes situācijas analīze', 1.
  • Referāts 'Individuālas krīzes situācijas analīze', 2.
  • Referāts 'Individuālas krīzes situācijas analīze', 3.
  • Referāts 'Individuālas krīzes situācijas analīze', 4.
  • Referāts 'Individuālas krīzes situācijas analīze', 5.
Darba fragmentsAizvērt

Protams, pateicoties sociālā darbinieka profesionalitātei, izdevās noskaidrot, ka Kārlim, balstoties uz stāstīto, mātes nāve, joprojām nav atrisināta krīze un pašu spēkiem Kārlim var neizdoties tikt ar to galā. Darbiniece to sasaistīja ar alkohola atkarības problēmu. Izvēlējās pielietot krīzes intervences metodi.
Kārlis pēc sarunas ar darbinieci jutās iedvesmots, viņš tikai tagad sāka apzināties nevēlēšanos pieņemt mātes nāvi un atkarības problēmu. Palēnām Kārlis ar sociālās darbinieces palīdzību iesaistījās anonīmo alkoholiķu palīdzības programmās un grupās, kur pārrunājot savu problēmu ar psihologiem un citu jomu speciālistiem, Kārlis spēja atjaunot savu spēju kontrolēti lietot alkoholu.
2.4. Pārorientēšanās fāze (Kārlim- kopš atrisināja alkohola atkarības problēmu).
Saņemot plašu psiholoģisko atbalstu, Kārlis apņēmās atrisināt pārējās dzīves problēmas- bezdarba problēmu, dzīvokļa parādu segšanu, kā arī jauna dzīvesveida iegūšanu kopumā. Protams tas nebija 2 mēnešu jautājums. Kārlis vēl ilgu laiku cīnījās un mācījās darīt visu nu jauna- patstāvīgi. Taču galvenais, kas norisinājās šajā fāzē bija tas, ka Kārlis apzinājās savu pagātni un to turpināja nest sev līdzi, bet viņš iemācījās ar to sadzīvot tā, lai pagātne netraucē tagadnei un nākotnei.

Autora komentārsAtvērt
Atlants