Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 15.08.2019.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 5 vienības
Atsauces: Ir
Laikposms: 2016. - 2020. g.
  • Eseja 'Efektīva lēmumu pieņemšana jurista darbā', 1.
  • Eseja 'Efektīva lēmumu pieņemšana jurista darbā', 2.
  • Eseja 'Efektīva lēmumu pieņemšana jurista darbā', 3.
  • Eseja 'Efektīva lēmumu pieņemšana jurista darbā', 4.
  • Eseja 'Efektīva lēmumu pieņemšana jurista darbā', 5.
  • Eseja 'Efektīva lēmumu pieņemšana jurista darbā', 6.
SatursAizvērt
Nr. Sadaļas nosaukums  Lpp.
1.  GRUPAS LĒMUMA PIEŅEMŠANAS SPECIFIKA JURISTA DARBĀ    3
2.  KONKRĒTAS GRUPAS DARBĪBAS LĒMUMA PIEŅEMŠANĀ    4
3.  GRUPAS DARBA ANALĪZE    5
  IZMANTOTĀ LITERATŪRA    6
Darba fragmentsAizvērt

Iespēju no saviem kolēģiem iegūt jaunas zināšanas, autore vērtē kā vienu no pozitīvākajām iezīmēm strādājot un pieņemot lēmumus grupā. Tātad informācijas apmaiņa grupā ir būtiska ne tikai, lai sasniegtu izvirzīto mērķi, bet arī pašu grupas biedru profesionālās kvalifikācijas celšanai.
Juristam pēc būtības ir jābūt ar plašu domāšanu. Tāpēc autore kā savas grupas pozitīvo iezīmi min arī to, ka grupas dalībnieki pārstāv dažādas paaudzes. Tādā veidā līdzdarbojas jaunāko dalībnieku spēja lietām pieiet inovatīvi, kas mijiedarbojas ar pieredzējušo dalībnieku praksi un gadiem gūto pieredzi.
Strādājot savā grupā autore novēro arī negatīvos aspektus, autore novērojusi, ka visbiežāk jautājumā par lēmuma pieņemšanu nākas sastapties ar pašai savu vai grupas biedru motivācijas zudumu. Motivācijas zudums ir saistīts ar nevēlēšanos būt kritizētam citu darbinieku priekšā, vai iespēju neko nedarīt un palikt nepamanītam, kā arī nevēlēšanos strādāt, ja kāds cits darbinieks to var izdarīt viņa vietā. Brīžos, kad autore novērojusi motivācijas zudumu savā grupā, to skaidro tieši ar iespēju neko nedarīt un palikt nepamanītam, nevis nevēlēšanos būt kritizētam.…

Atlants