Vērtējums:
Publicēts: 26.09.2019.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 3 vienības
Atsauces: Nav
  • Konspekts 'Vertikālā lēciena augstuma uzlabošanas metodes', 1.
  • Konspekts 'Vertikālā lēciena augstuma uzlabošanas metodes', 2.
  • Konspekts 'Vertikālā lēciena augstuma uzlabošanas metodes', 3.
  • Konspekts 'Vertikālā lēciena augstuma uzlabošanas metodes', 4.
  • Konspekts 'Vertikālā lēciena augstuma uzlabošanas metodes', 5.
Darba fragmentsAizvērt

Lai attīstītu šīs robežvienības, lieliski piestāvēs vingrinājumi no svarcelšanas arsenāla. Taču raušanas un grūšanas vingrinājumu izpildīšanas tehnikas ir sarežģītas savā izpildījumā un prasa lielu laiku sagatavošanai. Pietam, tā kā šo vingrinājumu tehnika nav no vieglajām, veicot šos vingrinājumus bez priekšzināšanām var samazināt procesa laiku. Ja Jūs neplānojat kļūt par svarcēlāju, var aizvietot stieni ar maisu ar smiltīm un izpildīt maisa pacelšanu uz krūtīm un uz plecu. Šis vingrinājums iedarbinās tās pašas motorās vienības un mācīs spēcīgi un vienlaicīgi "ieslēgties" kustībā.

SECINĀJUMI
Tātad, mēs esam atraduši lielisku kustību kombināciju, kas ir pati labākā izvirzošā spēka (dziļie pietupieni ar smilšu maisu) attīstīšanai un pati labākā kombinācija spēka ātruma ģenerācijas uzlabošanai (smilšu maisa pacelšana uz pleca).
Šie vingrinājumi var būt izpildīti divas reizes nedēļā, ja tos pildīt biežāk, var rasties problēmas ar ķermeņa atjaunošanos, kas, savukārt, var ietekmēt visu procesu. Šos vingrinājumus var izpildīt kopā ar jebkāda veida treniņu programmu. Vienīgais, kas ir jāņem vērā, ir tas, ka šie vingrinājumi patērē enerģiju un to izpildīšana var ietekmēt pārējo vingrošanas procesu.

Autora komentārsAtvērt
Atlants