Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 17.02.2015.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
  • Eseja 'Naudas psiholoģija', 1.
  • Eseja 'Naudas psiholoģija', 2.
  • Eseja 'Naudas psiholoģija', 3.
  • Eseja 'Naudas psiholoģija', 4.
  • Eseja 'Naudas psiholoģija', 5.
Darba fragmentsAizvērt

Beigu beigās varam secināt, ka katram no mums jau šūpulī ir liekta attieksme pret naudu un tā tikai papildinās, uzlabojas audzināšanas ietekmē un vecākiem būtu jau no mazotnes jāsāk bērnus mācīt attiekties pret naudu atbildīgi, lai bērni jau no mazām dienām saprot, apzinās un novērtē naudas vērtību.
Tieši tā ir ļoti daudzu cilvēku problēma. Arī mana tai skaitā. Bērnīvā augu pietiekami turīgā ģimenē, lai mana kabatsnauda jau no mazotnes bija vismaz divreiz lielāka kā pārējiem maniem vienaudžiem. Pie tā es pieradu un tagad, kad pašai nākas strādāt, pelnīt un vairs nevaru paļauties uz vecāku naudas maku, bieži nākas iekulties situācijā, kurā līdz algas dienai vel nedēļa, bet kontā vien 10 euro. Laika gaitā es iemācīšos tērēt naudu, bet šobrīd es to izšķēržu un kad gan to darīt, ja ne jaunībā, kad nav ne ģimenes, ne pienākumu?
Nauda ir bīstama un tā var mūs psiholoģiski ietekmēt gan uz labo, gan uz slikto pusi. Tieši tāpēc, jo vairāk mēs, cilvēki, zināsim par „naudas pshiholoģiju”, jo mazāk tā mūs spēs ietekmēt!

Atlants