Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 22.02.2012.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 3 vienības
Atsauces: Nav
  • Eseja 'Kādam mērķim jaunieši izmanto mūziku? Tās negatīvā ietekme uz jauniešiem', 1.
  • Eseja 'Kādam mērķim jaunieši izmanto mūziku? Tās negatīvā ietekme uz jauniešiem', 2.
  • Eseja 'Kādam mērķim jaunieši izmanto mūziku? Tās negatīvā ietekme uz jauniešiem', 3.
  • Eseja 'Kādam mērķim jaunieši izmanto mūziku? Tās negatīvā ietekme uz jauniešiem', 4.
  • Eseja 'Kādam mērķim jaunieši izmanto mūziku? Tās negatīvā ietekme uz jauniešiem', 5.
Darba fragmentsAizvērt

Narkotisko vielu iespaidā šo skaņu iedarbība uz cilvēka psihi spēj atstāt savdabīgu rezultātu, tādējādi persona, kas apvienojusi šīs divas lietas sasniedz lielāku reibuma un ekstāzes stāvokli nekā lietojot tikai narkotikas, vai klausoties tikai šajās apreibinošajās, hipnotizējošajās skaņās.
Ņemot materiālus no tādām interneta adresēm kā www.e-misterija.lv un www.reikinet.lv esam uzzinājušas, ka attiecīga mūzika spēj cilvēku arī ārstēt garīgi. Piemēram, meditācijai mūzikas pavadībā t.i ar mantru.
Caur noteiktām skaņām var dažādā apziņas līmenī nonākt kontaktā ar atbilstošajiem spēkiem un arhetipiem, un panākt daudzus satriecošus efektus: ir mantras, kuras ārstē, aizsargā, nes veiksmi, palīdz iegūt bagātību, mainīt planētu ietekmi
Tādējādi varam secināt, ka mūzika spēj cilvēku garīgi dziedēt un arī morāli sagraut. No tā mēs varam secināt, ka tai ir neaprakstāms spēks un ietekme uz cilvēka psihi.
Šeit varētu daudz un gari runāt par to, bet mūzika jau nav tikai uz negatīviem piemēriem tendēta, mūzikas pavadībā jauieši bieži vien atlāj savus talantus, gan dejošānā, gan vingrošanā. Kā spilgts piemērs tam ir, nesen notikušais LNT šovs „Latvijas zelta talanti”, kur par uzvarētājiem kļuva „Ielu vingrotāji”., kas vienkāŗši mūzikas pavadībā vingro un taisa dažādus akrobātiskus trikus gan uz līdztekām, gan uz stieņa.

Autora komentārsAtvērt
Atlants