Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 31.01.2020.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Laikposms: 2016. - 2020. g.
  • Konspekts 'Bērna pamatkustību apguves izvērtējums', 1.
  • Konspekts 'Bērna pamatkustību apguves izvērtējums', 2.
  • Konspekts 'Bērna pamatkustību apguves izvērtējums', 3.
  • Konspekts 'Bērna pamatkustību apguves izvērtējums', 4.
  • Konspekts 'Bērna pamatkustību apguves izvērtējums', 5.
Darba fragmentsAizvērt

Secinājumi un ieteikumi:
Kārlim vajadzētu vairāk pievērsties fiziskām nodarbēm. Kārlim problēmas sagādā visvairāk atmuguriskies vingrinājumi, brīžiem ir sajūta ka Kārlis nezin kā rīkoties ar savu ķermeni. Kārlim ir lielas problēmas ar bailēm, katrā darbībā bērns baidās savainoties. Varbūt ja Kārlim nebūtu tik lielas bailes tad rezultāti būtu labāki. Es pēc šī sava pētnieciskā darba iesaistīju bērnudārza fizioterapeitu un psihologu, jo tiešām nepameta sajūta ka bērns nespēj, lai gan ļoti grib un centās.
Soļošanā un citās lietās ir ļoti daudz lietas pie kurām skolotājai ar Kārli ir individuāli jāpiestrādā, sadarbojoties ar fizioterapeitu, lai panāktu ka Kārlis ir spējīgs izpildīt pamatkustības atbilstoši viņa vecuma posmam.
Pēc fizioterapeita iesaistīšanās bērna sasniegumi pamatkustību apguvē ir uzlabojušies. Kārlis spēj izpildīt pamatkustības, kuras viņam pirms tam līdz galam nesanāca. Kārlim ir pazudis biklums un nu jau drošāk bērns jūtas darot fiziskus vingrinājumus. Uzlabojusies arī ir bērna uzmanība un darbība rotaļnodarbībās.

Autora komentārsAtvērt
Atlants