• Korinnas Smitas un Lizas Strikas grāmata "Mācīšanās traucējumi: no A līdz Z"

     Novērtēts!

    Konspekts4 Pedagoģija

Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 21.07.2004.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
  • Konspekts 'Korinnas Smitas un Lizas Strikas grāmata "Mācīšanās traucējumi: no A līdz Z"', 1.
  • Konspekts 'Korinnas Smitas un Lizas Strikas grāmata "Mācīšanās traucējumi: no A līdz Z"', 2.
  • Konspekts 'Korinnas Smitas un Lizas Strikas grāmata "Mācīšanās traucējumi: no A līdz Z"', 3.
  • Konspekts 'Korinnas Smitas un Lizas Strikas grāmata "Mācīšanās traucējumi: no A līdz Z"', 4.
  • Konspekts 'Korinnas Smitas un Lizas Strikas grāmata "Mācīšanās traucējumi: no A līdz Z"', 5.
Darba fragmentsAizvērt

Grāmata “Mācīšanās traucējumi: no A līdz Z”, kuras autores ir Korinna Smita un Liza Strika, domāta vecākiem, skolotājiem un visiem, kas strādā ar bērniem. Tajā ir apskatīti mācīšanās traucējumi bērniem sākot no pirmskolas vecuma līdz pat pieauguša cilvēka vecumam. Kā autores pašas saka: “Mūsu nolūks ir sniegt jums gan informāciju, gan iedrošinājumu, kas nepieciešams, lai jūs kļūtu par lietpratīgu aizstāvi savam bērnam”.
Grāmatā ir izpētīti mācīšanās traucējumu cēloņi, to veidi un viss tas kopumā ir pārrunāts un izanalizēts – kā tas ietekmē izglītību, sociālo un emocionālo izaugsmi. Soli pa solim lasītājs tiek iepazīstināts ar mācīšanās traucējumu izvērtēšanas procesu un tiek parādīts, kā darbojoties kopā ar speciālistiem var izveidot individualizētu izglītības programmu. Tiek runāts arī par to, kā sākt risināt kādas iesīkstējušas problēmas, kuras var traucēt un sarūgtināt mājas dzīvi. Uzsvars grāmatā tomēr vairāk ir likts uz vecāku lomu, jo neviens taču nepazīst bērnu labāk kā paši vecāki. Arī vienai no autorēm bērns ir ar mācīšanās traucējumiem, tāpēc viņa uzsver tieši vecāku nozīmi, lai bērns varētu justies drošs un varošs, līdz ar to kaut vai daļēji, vai arī pavisam atbrīvoties no traucējumu ietekmes.
Ņujorkas Mācīšanās traucējumu asociācijas prezidente Linna Altamura par šo grāmatu saka: “Viena no pašām labākajām grāmatām par mācīšanās traucējumiem, kādu es jebkad esmu redzējusi... šī pilnīgā un viegli lasāmā rokas grāmata sniedz vecākiem visu nepieciešamo informāciju, lai viņi efektīvi varētu rīkoties sava bērna labā.”…

Autora komentārsAtvērt
Nosūtīt darbu e-pastā

Tavs vārds:

E-pasta adrese, uz kuru nosūtīt darba saiti:

Sveiks!
{Tavs vārds} iesaka Tev apskatīties interneta bibliotēkas Atlants.lv darbu par tēmu „Korinnas Smitas un Lizas Strikas grāmata "Mācīšanās traucējumi: no A līdz Z"”.

Saite uz darbu:
https://www.atlants.lv/w/130714

Sūtīt

E-pasts ir nosūtīts.