Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 09.04.2009.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
  • Konspekts 'Rotaļnodarbības konspekts mūzikas metodikā. Vecumposms - 3-4 gadi', 1.
  • Konspekts 'Rotaļnodarbības konspekts mūzikas metodikā. Vecumposms - 3-4 gadi', 2.
  • Konspekts 'Rotaļnodarbības konspekts mūzikas metodikā. Vecumposms - 3-4 gadi', 3.
  • Konspekts 'Rotaļnodarbības konspekts mūzikas metodikā. Vecumposms - 3-4 gadi', 4.
  • Konspekts 'Rotaļnodarbības konspekts mūzikas metodikā. Vecumposms - 3-4 gadi', 5.
Darba fragmentsAizvērt

Pakārtotie darbības veidi : runa, aplicēšana.
Mērķis: Veidot bērna muzikālās intereses, veicināt katrs bērna muzikālās spējas.
Uzdevumi:
Veicināt muzikālās dzirdes attīstību, veidot noturīgu dzirdes uzmanību;
veidot prasmi dziedāt sinhroni ar audzinātāju;
turpināt vingrināties savienot pirkstu kustības ar dziedājumu;
izpildīt kustības ar mūzikas instrumentiem pēc audzinātājas parauga;
veidot prasmi patstāvīgi izveidot apli sadodoties rokās;
attīstīt bērna zinātkāri, vēlme izzināt sevi;
nostiprināt bērna zināšanas par cilvēka seju;
vingrināt uztvert jautājuma saturu un atbilstoši atbildēt;
vingrināt pareizi izvietot sejas daļas uz sejas modeļa.
Nodarbības materiāli :
grabulis ( kinderola aptamborēta);
lelle –Ilzīte;
modeļi: seja, mute, deguns, acis;
papīrs, līme, ota, lupata.
Nodarbības gaita :
Bērni sasveicinās ar skolotāju un kopīgi nodzied dziesmiņu „Re, kur es” (pielik.1)
B.- dzied līdz un atkārto skolotājas kustības.
Sk. –Vai, kas tad tas?
B. – Lelle.…

Autora komentārsAtvērt
Atlants