Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 02.10.2014.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
  • Paraugs 'Darba aizsardzības instrukcija darbam ar zāles trimmeri, krūmgriezi', 1.
  • Paraugs 'Darba aizsardzības instrukcija darbam ar zāles trimmeri, krūmgriezi', 2.
  • Paraugs 'Darba aizsardzības instrukcija darbam ar zāles trimmeri, krūmgriezi', 3.
  • Paraugs 'Darba aizsardzības instrukcija darbam ar zāles trimmeri, krūmgriezi', 4.
  • Paraugs 'Darba aizsardzības instrukcija darbam ar zāles trimmeri, krūmgriezi', 5.
  • Paraugs 'Darba aizsardzības instrukcija darbam ar zāles trimmeri, krūmgriezi', 6.
Darba fragmentsAizvērt

3. Darba aizsardzības prasības ārkārtas situācijās
3.1. Ugunsgrēka gadījumā nekavējoties pārtraukt darbu un ziņot tiešajam darbu vadītājam, veikt pasākumus ugunsgrēka dzēšanai. Ja ugunsgrēku nevar nodzēst pašu spēkiem, tad izsaukt ugunsdzēsēju brigādi, zvanot uz tālruņa numuru 112, nosaucot ugunsgrēka vietas adresi, objektā esošo cilvēku skaitu un savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.
3.2. Rodoties bīstamībai, kas var izraisīt nelaimes gadījumu, darbu nekavējoties pārtraukt un brīdināt citus tuvumā strādājošos.
3.3. Nelaimes gadījumā cietušajam nekavējoties sniegt pirmo palīdzību vai izsaukt ātro medicīnisko palīdzību, zvanot uz tālruņa numuru 112 vai 113, uzrādot nelaimes gadījuma vietas precīzu adresi, cietušā vārdu, uzvārdu, vecumu un savu vārdu, uzvārdu.
3.4. Par darba laikā notikušo nelaimes gadījumu nekavējoties ziņot tiešajam darbu vadītājam un darba aizsardzības speciālistam.
3.5. Avārijas vai nelaimes gadījuma notikuma vietu saglabāt neskartu. To izmainīt drīkst tikai gadījumā, ja tas saistīts ar palīdzības sniegšanu vai traucēta transporta kustība.
3.6. Elektriskās strāvas trieciena gadījumā atslēgt strāvas avotu, cietušo atbrīvot no strāvas iedarbības. Ja cietušā pulss nav sataustāms, veikt mākslīgo elpināšanu, izsaukt ātro medicīnisko palīdzību, zvanot uz tālruņa numuru 112 vai 113.

Autora komentārsAtvērt
Atlants