Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
3,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:533154
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 30.11.2012.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 7 vienības
Atsauces: Nav
SatursAizvērt
Nr. Sadaļas nosaukums  Lpp.
  IEVADS    3
1.  UZ MOBILAJĀM TEHNOLOĢIJĀM BALSTĪTA UZRAUDZĪBAS SISTĒMA UN PROCESS    5
1.1.  Tipveida uzraudzības sistēmas piemērs    5
1.2.  Raidītāj ierīces darbības princips    7
1.3.  Uzraudzības sistēmas darbības soļi    9
2.  ATTĀLINĀTAS MAZUĻU UZRAUDZĪBAS SISTĒMAS APLIKĀCIJAS DAŽĀDĀM OPERĒTĀJSISTĒMĀM    12
2.1.  Populārākās mobilo telefonu operētājsistēmas    12
2.2.  „Baby Monitor” operētājsistēmai Android    12
2.3.  „Baby Care” operētājsistēmai Symbian    13
2.4.  „BabyPhone” operētājsistēmai iOS    13
  SECINĀJUMI    14
  Literatūra    15
Darba fragmentsAizvērt

Dažādu parasto elektrisko ķēžu, programmaparatūru u.tml. ierastajiem mobilajiem telefoniem un/vai PDA var tikt modificētas un/vai papildinātas, lai veiktu attālinātās uzraudzības funkcijas un konkrēta īstenošana variēs no platformas uz platformu.
Kā redzams shēmā (skatīt 3.attēlu), pirmais solis „Set Transmitter Device To Monitor Mode (Calbrate)” ir raidītāj iekārtas (130) uzstādīšana monitoringa režīmā uzraudzības zonā (110). Pirmkārt, notiek uzraudzības programmatūras aktivizēšana, kā arī kā papildus solis var tikt veikta ierīces kalibrēšana. Kalibrēšanas laikā nepieciešams uzstādīt raidītāj/uztvērējierīces jūtīgumu - normālo trokšņu līmeni uzraudzības zonā, kā arī noteikt signāla līmeņa un signāla ilguma kritisko robežu. Tādējādi nodrošinot, ka „mērķa skaņas” uzraudzības zonā rezultējas signāla nosūtīšanā uz otru uztvērēj iekārtu. Šajā solī iespējamas arī variācijas, piemēram, ierakstot bērna raudas un izveidojot skaņas veidni, kas ļauj analizēt un salīdzināt uzraudzības zonā dzirdamos trokšņus ar to. Visbeidzot, lietotājs uzstāda telefona numuru izsaukumam, vai citu otras uztvērējierīces (150) ID, ar kuru raidītāj/uztvērējierīce (130) sazināsies.
Otrais solis „Monitor Sensory Data – Sound Level” tiek veikts, kamēr intereses objekts tiek uzraudzīts un lietotājs vairs neatrodas uzraudzības zonā (110). Tiek monitorēts vispārējais uzraudzības zonas skaņas līmenis, ko veic trokšņa līmeņa detektors (188). Šis process var notikt nepārtraukti, vai ik pēc noteikti laika periodiem, enerģijas taupīšanas nolūkos.
Trešajā („Has Sound Exceeded Amplitude and Duration Tresholds?”) solī notiek virknes lēmumu pieņemšana, ko veic trokšņa novērtēšanas ierīce (189). Tā, piemēram, tikai skaņām, kas pārsniedz noteiktu skaņas līmeni jānoved pie brīdinājuma nosūtīšanas, lai netiktu ģenerētas viltus trauksmes. Līdzīgi tikai trokšņus, kas fiksēti noteiktu laiku, vai sasniedz noteiktu enerģijas līmeni, vai sakrīt ar izveidoto skaņas veidni, nepieciešams reģistrēt kā nozīmīgai brīdinājuma signāla nosūtīšanai. Loģiski, ka iestatījumi atšķirsies atkarībā no tā, kas tiek uzraudzīts. Video bāzētas uzraudzības gadījumā tiks monitorēts nevis skaņas, bet gan kustību līmenis. Tā, piemēram, mazuli uzraugošā persona varētu vēlēties saņemt brīdinājuma signālu gadījumos, kad bērns no guļus stāvokļa piecēlies sēdus pozīcija, bet ne par katru bērna pagriešanos uz sāniem miega laikā, tādēļ sistēma tiek veidota tā, lai tā ignorētu nelielas kustības, gluži tāpat kā audio gadījumā tiek ignorēti fona trokšņi. Arī šajā gadījumā kustību intensitātes iestatījumi var tikt kalibrēti pēc lietotāja ieskatiem.

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties