Oktobrī pievienoto jauno darbu TOP 100 vari apskatīties šeit.

Aleksandra Ivanova nodarbojas ar konsultāciju sniegšanu nodokļu jomā. Viņai ir jau pabeigtas 2 augstākās izglītības, tostarp maģistra grāds finansēs un nupat Aleksandra ir uzsākusi arī jurisprudences studijas. Oktobra mēneša jauno darbu topa labākais darbs bija Aleksandras maģistra darbs, kurš tika aizstāvēts pirms dažiem mēnešiem.

“Man nav žēl dalīties ar saviem studiju darbiem, lai arī tajos ieguldu ļoti daudz darba un laika. Šī darba tēma mani pašu ļoti interesēja un tāpēc to pamatīgi izpētīju. Priecājos, ka darbs noder arī citiem. Arī es mēdzu ieskatīties citu autoru darbos, lai izpētītu to literatūras avotus un atziņas. Taču nekad neesmu kopējusi citu autoru rakstīto,” stāsta autore, kura ir kļuvusi par Atlants.lv 2017. gada oktobra mēneša jauno darbu topa uzvarētāju un nopelnījusi autoratlīdzības bonusu 50 € apmērā.

Sastādot mēneša topu, tiek vērtēta gan darba kvalitāte, gan arī darba izplatība internetā, kā arī tā pirkumu skaits. Neatkarīgi no autoru panākumiem autoratlīdzības bonusa saņemšanā, reģistrētie Atlants.lv autori, tāpat kā līdz šim, pelna un saņem arī “parasto” autoratlīdzību.

Ikvienam, kurš vēlas saņemt 500€ lieto autoratlīdzības bonusu vai mēneša autoratlīdzības bonusus, ir jārīkojas sekojoši:
1. Jāreģistrējas Atlants.lv (ja tas nav izdarīts jau iepriekš).
2. Jāpievieno Atlants.lv jebkādu savu mācību darbu.
3. Lai palielinātu izredzes uzvarēt, jāizplata savu darba saite sociālajos tīklos.

Jo augstāka konkrētā darba vieta topā, jo vairāk punktus attiecīgā darba autors saņem. Ikviens autors topā var piedalīties ar neierobežoti daudz darbiem, kas pievienoti jebkurā no mēnešiem akcijas ietvaros.

Novembra mēnesī iesniegto jauno darbu un to rezultātu apkopojums notiks decembra laikā, līdz ar to nākamā mēneša uzvarētāju uzzināsim līdz decembra beigām.

Iepazīties vēl detalizētāk ar akciju un tās noteikumiem Tu vari šeit.