Maijā pievienoto jauno darbu TOP 100 vari apskatīties šeit.

Santa Sidorova strādā par skolotāju. Šī gada februārī Santa absolvēja Latvijas Universitāti un ieguvu profesionālo bakalaura grādu izglītībā un pirmsskolas un sākumskolas skolotāja kvalifikāciju, bet rudenī plāno turpināt studijas.

Šī prakses darba laikā autore strādāja skolā ar 4. klases skolēniem, kas arī ir atspoguļots šajā integrētās prakses dienasgrāmatā. “Sapratu, kā ir mācīt sākumskolas skolēnus un kā mazos pirmsskolniekus. Mazie skolēni ir ļoti saprotoši, izglītoti un pretimnākoši. Noteikti nākotnē gribētu strādāt skolā,” norāda autore.

Santa Atlantu lieto jau kopš laikiem, kad pati vēl mācījās skolā un dalās savā Atlanta lietošanas pieredzē: “Atlantā apskatu citu ievietotos darbus, lai iepazītos ar citu viedokli un gūtu paraugu saviem darbiem, kā arī lai iegūtu jaunu informāciju. Tāpat Atlantā dalos ar savām zināšanām, publicējot darbus. Iesaku arī citiem lietot Atlantu, jo Atlantā var atrast ļoti, ļoti daudz noderīgas informācijas, kā arī pelnīt autoratlīdzību. Ar Atlantu esmu ļoti apmierināta!”

Santa saņems Atlants.lv mēneša jauno darbu topa uzvarētāja autoratlīdzības bonusu 50 € apmērā.

Sastādot mēneša topu, tiek vērtēta gan darba kvalitāte, gan arī darba izplatība internetā, kā arī tā pirkumu skaits. Neatkarīgi no autoru panākumiem autoratlīdzības bonusa saņemšanā, reģistrētie Atlants.lv autori, tāpat kā līdz šim, pelna un saņem arī “parasto” autoratlīdzību.

Ikvienam, kurš vēlas pelnīt autoratlīdzību un saņemt autoratlīdzības bonusus, ir jārīkojas sekojoši:
1. Jāreģistrējas Atlants.lv (ja tas nav izdarīts jau iepriekš).
2. Jāpievieno Atlants.lv jebkādu savu mācību darbu.
3. Lai palielinātu izredzes uzvarēt un pelnītu vairāk, jāizplata savu darba saite sociālajos tīklos.

Jo augstāka konkrētā darba vieta topā, jo vairāk punktus attiecīgā darba autors saņem. Ikviens autors topā var piedalīties ar neierobežoti daudz darbiem, kas pievienoti jebkurā no mēnešiem akcijas ietvaros.

Ir noteikts arī akcijas gada uzvarētājs, kas šī gada autoratlīdzības bonusu akcijā saņēma 500€ autoratlīdzības bonusu, par to vairāk vari izlasīt šajā ziņā.


SVARĪGI!

Tu vari pievienot darbus arī vasarā, vislabāk - jau tūlīt pat!
Jo mēs plānojam nākamajā mācību gadā veidot līdzīgu akciju. Visi darbi, kas būs pievienoti vasarā, tiks apvienoti ar nākamās akcijas pirmajā mēnesī iesniegtajiem darbiem.
Tādējādi Tu varēsi pretendēt gan uz mēneša autoratlīdzības bonusu, gan arī uz lielo gada balvu! Tāpēc reģistrējies un pievieno darbu tūlīt pat!