Februārī pievienoto jauno darbu TOP 100 vari apskatīties šeit.

Anželika Radionova ir nesen ieguvusi bakalaura grādu tiesību zinātnē un plāno rudenī turpināt studijas maģistratūrā. Paralēli studijām autore strādā valsts pārvaldē. Ar Atlantu Anželika nonāca saskarē, meklējot studijām vajadzīgo informāciju jau pirms vairākiem gadiem. Iepazīstoties ar Atlanta darbības principiem, Anželika nolēma dalīties arī ar saviem darbiem, lai nodotu tālāk pašas iegūtās zināšanas.

Tā kā Latvijā par piespiedu darbu kā kriminālsoda veidu, tā piemērošanu un izpildes problemātiku ir salīdzinoši maz diskutēts, šī tēma šķita interesanta un ļoti aktuāla, kas motivēja autori par to rakstīt diplomdarbu. Darba ietvaros autore noskaidroja gan ārvalstu pieredzi, gan arī izstrādāja ieteikumus Latvijas esošā tiesiskā regulējuma tālākiem uzlabojumiem.

“Noteikti iesaku visiem skolēniem un studentiem pievienot savus darbus Atlants.lv, lai tādējādi veidotos arvien plašāka zināšanu krātuve, kur smelties iedvesmu un informāciju jaunu darbu radīšanai, kas veicinās inovācijas un jaunradi. Tomēr noteikti nevajadzētu paļauties tikai uz Atlantu, bet arī pašiem cītīgi pastrādāt,” komentē Anželika.

Autore saņems Atlants.lv mēneša jauno darbu topa uzvarētāja bonusu 50 € apmērā.

Sastādot mēneša topu, tiek vērtēta gan darba kvalitāte, gan arī darba izplatība internetā, kā arī tā pirkumu skaits. Neatkarīgi no autoru panākumiem autoratlīdzības bonusa saņemšanā, reģistrētie Atlants.lv autori, tāpat kā līdz šim, pelna un saņem arī “parasto” autoratlīdzību.

Ikvienam, kurš vēlas saņemt 500€ lieto autoratlīdzības bonusu vai mēneša autoratlīdzības bonusus, ir jārīkojas sekojoši:
1. Jāreģistrējas Atlants.lv (ja tas nav izdarīts jau iepriekš).
2. Jāpievieno Atlants.lv jebkādu savu mācību darbu.
3. Lai palielinātu izredzes uzvarēt, jāizplata savu darba saite sociālajos tīklos.

Jo augstāka konkrētā darba vieta topā, jo vairāk punktus attiecīgā darba autors saņem. Ikviens autors topā var piedalīties ar neierobežoti daudz darbiem, kas pievienoti jebkurā no mēnešiem akcijas ietvaros.

Martā iesniegto jauno darbu un to rezultātu apkopojums notiks 2018. gada aprīļa laikā, līdz ar to nākamā mēneša uzvarētāju uzzināsim līdz aprīļa beigām.

Iepazīties vēl detalizētāk ar akciju un tās noteikumiem Tu vari šeit.