Aprīlī pievienoto jauno darbu TOP 100 vari apskatīties šeit.

Baiba Trenmorei ir augstākā izglītība grāmatvedības un jurista profesijās, kā arī pavisam nesen iegūta datu aizsardzības speciālista kvalifikācija. Baiba strādā grāmatvedības jomā, pirmās iemaņas iegūstot ģimenes uzņēmuma ārpakalpojuma grāmatvedībā. Autore Atlantu lieto jau vairākus gadus gan, lai iepazītos ar citu viedokli un apkopotajām zināšanām, gan arī, lai dalītos ar savējām zināšanām, publicējot Atlantā savus mācību procesā tapušos darbus.

Darbu “Gada pārskata sastādīšana un kvalitāte uzņēmumā” autore rakstīja kā kvalifikācijas darbu un tā izstrādes procesā secināja, ka jebkuru gada pārskatu, ja uzņēmums to vēlas, var uzlabot vajadzīgajā virzienā, jo ir jautājumi, kas normatīvajos aktos nav pietiekami konkrēti atrunāti, kā arī uzņēmumu vadītāji reizēm vēlas labāku gada pārskata rezultātu kāds tas patiesībā mēdz būt. Par darbu augstskolā tika saņemts augsts novērtējums.

Baiba iesaka arī citiem lietot Atlantu: “Vairāku gadu gaitā ir gūta pozitīva Atlants.lv lietošanas pieredze. Jo vairāk Atlantā būs pievienoti darbi, jo labāks izziņas avots tas būs. Tāpat arī ir lieliski, ka Atlants izmaksā autoratlīdzību un tādējādi dod iespēju nopelnīt visiem, kas pievieno darbus,” stāsta autore.

Baiba saņems Atlants.lv mēneša jauno darbu topa uzvarētāja autoratlīdzības bonusu 50 € apmērā.

Sastādot mēneša topu, tiek vērtēta gan darba kvalitāte, gan arī darba izplatība internetā, kā arī tā pirkumu skaits. Neatkarīgi no autoru panākumiem autoratlīdzības bonusa saņemšanā, reģistrētie Atlants.lv autori, tāpat kā līdz šim, pelna un saņem arī “parasto” autoratlīdzību.

Ikvienam, kurš vēlas saņemt 500€ lieto autoratlīdzības bonusu vai mēneša autoratlīdzības bonusus, ir jārīkojas sekojoši:
1. Jāreģistrējas Atlants.lv (ja tas nav izdarīts jau iepriekš).
2. Jāpievieno Atlants.lv jebkādu savu mācību darbu.
3. Lai palielinātu izredzes uzvarēt, jāizplata savu darba saite sociālajos tīklos.

Jo augstāka konkrētā darba vieta topā, jo vairāk punktus attiecīgā darba autors saņem. Ikviens autors topā var piedalīties ar neierobežoti daudz darbiem, kas pievienoti jebkurā no mēnešiem akcijas ietvaros.

Maijā iesniegto jauno darbu un to rezultātu apkopojums notiks 2018. gada jūnija laikā, līdz ar to nākamā mēneša uzvarētāju uzzināsim līdz jūnija beigām. Kopā ar jūnija uzvarētāju tiks izziņots arī akcijas gada balvas saņēmējs. Gada balvā ir paredzēts autoratlīdzības bonuss 500€ apmērā.

Iepazīties vēl detalizētāk ar akciju un tās noteikumiem Tu vari šeit.