Tiks vērtēta gan darba kvalitāte, gan arī darba izplatība internetā, kā arī tā pirkumu skaits. Jo darbs būs kvalitatīvāks un vairāk cilvēku to apskatīs un izplatīs tā ieteikumus sociālajos tīklos, kā arī lielāks tā pirkumu skaits, jo autoram būs lielākas iespējas saņemt 500€ lielo autoratlīdzības bonusu. Neatkarīgi no autoru panākumiem autoratlīdzības bonusa saņemšanā, reģistrētie Atlants.lv autori tāpat kā līdz šim pelnīs un saņems arī “parasto” autoratlīdzību.

Tātad, lai saņemtu par 500€ lieto autoratlīdzības bonusu, Tev:
1. Jāreģistrējas Atlants.lv (ja neesi to izdarījis jau pirms tam).
2. Jāpievieno Atlants.lv jebkādu savu darbu.
3. Lai palielinātu izredzes uzvarēt, iesaki savu darbu draugiem sociālajos tīklos un savāc tam pēc iespējas vairāk “Patīk” un “Ieteikt”, jo šie ieteikumi palielinās Tava darba apraksta lapas apmeklējumu un līdz ar to arī pirkumu skaitu, kas tiek ņemts vērā, sastādot mēneša darbu topu.

Kā noritēs 500€ autoratlīdzības bonusa akcija?

Katru mēnesi, sākot no oktobra, tiks veidots un publicēts iepriekšējā mēnesī pievienoto darbu tops. Jo augstāka Tava darba vieta topā, jo vairāk punktus Tu kā attiecīgā darba autors saņem. Ikviens autors topā var piedalīties ar neierobežoti daudz darbiem, kas pievienoti attiecīgajā mēnesī. Sastādot mēneša darbu topu tiek vērtēti sekojoši kritēriji:
- darba pirkumu skaits un ienākumi;
- darba apraksta unikālo apmeklētāju skaits;
- darba apraksta lapas saites izplatība sociālajos tīklos (“Ieteikt” un “Patīk” skaits);
- autora aktivitāte un līdzdalība darba popularizēšanā;
- autora un citu cilvēku līdzdalība darba popularizēšanā;
- darba saturs, oriģinalitāte un kvalitāte.

Darba autors, kura darbs ieņems pirmo vietu jauno darbu mēneša topā, saņems autoratlīdzības bonusu 50€ vērtībā, bet autors, kura darbs būs saņēmis visvairāk vērtējuma punktu visa mācību gada ietvaros, saņems lielo autoratlīdzības bonusu 500€ apmērā. Protams, papildus šīm autoratlīdzībām Atlants.lv maksā arī katru mēnesi parastās autoratlīdzības, kas tiek aprēķinātas par darbu lejupielādēm. Tādējādi ikvienam, kas to vēlas, ir dotas iespējas nopelnīt pamatīgas autoratlīdzības ar saviem mācību darbiem, kā arī mēneša autoratlīdzības bonusus un gada lielo papildus autoratlīdzības bonusu 500€ vērtībā. Galvenais, kas jāizdara - jāpievieno savi darbi Atlants.lv!

Atlants.lv darbu mēneša darbu topi tiks veidoti katru mēnesi visu 2017./2018.mācību gadu, sākot no 2017. gada septembra līdz 2018.gada maijam. Iepriekšējā mēneša darbu topi tiks publicēti līdz katra nākamā mēneša beigām un līdz ar to tiks izziņoti arī mēneša balvas ieguvušie autori. Savukārt, gada balvas saņēmējs tiks paziņots līdz ar 2018.gada maija mēneša rezultātiem, kas tiks izziņoti 2018. gada jūnijā.

Iepazīties vēl detalizētāk ar akciju un tās noteikumiem Tu vari šeit.

Veiksmi mācībās un panākumus, pelnot autoratlīdzību! Pievieno darbu vienreiz, bet saņemt par to autoratlīdzību visu mūžu!

Tavs Atlants.lv