Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
2,49 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:406536
 
Vērtējums:
Publicēts: 13.03.2013.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Laikposms: 2011. - 2015. g.
SatursAizvērt
Nr. Sadaļas nosaukums  Lpp.
2.  Location-based games – kas tas ir?    3
3.  GPS-Enabled spēļu problēmas    4
4.  Spēļu vērtēšana kritēriji    5
5.  Izmantotā aparatūra    5
6.  Spēles    5
6.1.  Dream Zoo    5
6.2.  Zombie, Run!    6
6.3.  CYA    7
6.4.  Tourality GPS Treasure Hunt    7
6.5.  Parallel Kingdom    7
6.6.  GeoWars    8
6.7.  SpecTrek Light    8
Darba fragmentsAizvērt

7. Spēļu kopsavilkums
Testējot šāda tipa spēles nonākam pie slēdziena, ka visu, patreiz pieejamo šāda tipa spēļu skaits ir visai ierobežots, pat meklējot labāk novērtētās, nākas atzīt, ka šīm žanram ir vēl tāls ceļs priekšā. Manuprāt, potenciāls ir liels, jo GPS tehnoloģijas izmantošanas iespējas var daudzveidot spēles procesu, likt spēlētājam izpētīt savu priekšmājas dārzu un iet tikties ar citiem spēles piekritējiem, bet, diemžēl, kopsavilkums ir jātaisa par tām spēlēm, kuras tagad ie pieejamas.
Ja neskaita „Dream Zoo” un „Tourality GPS Treasure Hunt”, tad visas pārējās spēles ir ļoti vienkāršas, par prastas. Visām ir tehniskas problēmas, bet tam arī ir ļoti labs pamatojums, tās ir par brīvu, tātad veidotāji ir entuzaisti vai amatieri.
Žanrs tām pagaidām ir nenosakāms, ja arī ir īstu žanru pazīmes, tās ir slikti implementētas un vienkārši liekas. „Parallel Kingdom” cenšoties būt RPG, to žanru burtiski pazemo, jo visa cilvēka līmeņošanās ir vienveidīga.
Spēlētāju skaiti svārstās, spēlēm, kurām ir facebook integrācija pārsvarā ir cilvēki, ar kuriem saspēlēt, citām citi spēlētāji nemaz nav nepieciešami, kas pat ir patīkami, jo masu spēlētāju spēles kā tādas industriju padara vienveidīgu. Saziņai starp citiem spēlētājiem pieejams ir facebook, vai arī kāds maziņš forumiņš, kurā ir tikai jautājumi, nevis atbildes.
Par lietošanas ērtumu sakāms ir tas, ka, ja arī šāda tipa spēles kļūs populāras, tad izstrādātājiem būtu jātēmē uz planšetēm, jo uz telefona nav ērti. Mirkļos, kad jāpēta karte, pats grafiskais interfeiss tikai traucē, bet ir arī pozitīvās puse – gandrīz visas spēles ir bezmaksas! Izņēmumi ir divas iepriekšminētās, pie kurām ir vairāk piestrādāts, it īpaši „Dream Zoo”, kuru izplata „Zynga”. Vienīgias spēles mīnuss ir tas, ka tā vēlas, lai spēlētājs atstātu pēc iespējas vairāk naudas spēlē, nevis vienu reizi nopirkt, bet visu laiku pirkt pa mazam gabaliņam.
Vērtējumi spēlēm pārsvarā ir 4/5 zvaigznēm, manuprāt, tik lielu atzīmi varētu likt tikai divām spēlēm: „Dream Zoo” un „Tourality GPS Treasure Hunt”, jo tās škiet pabeigtas un kvalitatīvas, gan vizuāli adekvāti noformētas, gan tehniski darbojas godam. …

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties