Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
3,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:532211
 
Autors:
Vērtējums:
Publicēts: 02.01.2019.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 8 vienības
Atsauces: Ir
Laikposms: 2016. - 2020. g.
Darba fragmentsAizvērt

2013. gadā, pamatojoties uz stabilu un labvēlīgu situāciju tirgū, samērīgām cenām un pozitīvu eksporta attīstību, eksporta kompensāciju likmes tika noteiktas ‘nulles’ apmērā pilnīgi visiem produktiem, kuri var pretendēt uz eksporta kompensācijām [4.].
Lai saņemtu eksporta kompensāciju:
1. Jāreģistrējas LAD klientu reģistrā
2. Jāsaņem eksporta licence, ja eksportējamā produkta kods atrodas šajā sarakstā vai eksporta kompensācijas sertifikāts, ja eksportējamā produkta kods atrodas šajā sarakstā
3. Jāpiesakās eksporta kompensācijai: lauksaimniecības produktiem (ja eksportējamam produktam nepieciešama licence) vai pārstrādātiem lauksaimniecības produktiem (ja eksportējamam produktam nepieciešams sertifikāts) [6.].
PASĀKUMA DARBĪBA LATVIJĀ
Kopš iestāšanās Eiropas Savienībā un līdz brīdim, kad eksporta kompensācijas tika noteiktas “nulles” apmērā, Latvijas uzņēmēji aktīvi izmantoja šo tirgus atbalsta mehānismu. Visvairāk eksporta kompensācijas Latvijā tika maksātas tādos sektoros kā piens, pārstrādāti lauksaimniecības produkti, graudi un cukurus. Kopumā Latvijas eksportētāji eksporta kompensācijās ir saņēmuši 3,46 milj.€.
Latvijā pasākumu administrē Lauku atbalsta dienests [4.].
KONKURSS “EKSPORTA UN INOVĀCIJAS BALVA 2018”
Konkursu "Eksporta un inovācijas balva" Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju rīko jau četrpadsmito gadu, un tā mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.

Autora komentārsAtvērt
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties