Vērtējums:
Publicēts: 18.04.2024.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: Nav
Atsauces: Nav
Laikposms: 2021. - 2025. g.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 1.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 2.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 3.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 4.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 5.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 6.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 7.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 8.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 9.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 10.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 11.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 12.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 13.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 14.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 15.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 16.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 17.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 18.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 19.
  • Paraugs 'Stundu plānojums 2.klasei Dabaszinībās', 20.
Darba fragmentsAizvērt

Stundas mērķis: Izprast dažādas laikapstākļu pazīmes, to ietekmi uz mūsu ikdienas dzīvi un spēt veikt vienkāršu laikapstākļu novērošanu, izmantojot meteoroloģiskos instrumentus.
Stundas sasniedzamais rezultāts balstīts kompetenču pieejā (zināšanas – prasmes – attieksme/vērtības):
1. izglītojamais zina par dažādām laikapstākļu pazīmēm un to ietekmi uz vidi un sadzīvi.
2. izglītojamais prot attīstīt prasmes, lai veiktu vienkāršu laikapstākļu novērošanu, izmantojot pieejamos videomateriālus.
3. izglītojamais veicina pozitīvu attieksmi pret dabas izpēti.
4. izglītojamais izturas cieņpilni, diskutējot ar saviem vienaudžiem grupās un atbildot uz skolotājas jautājumiem.

Stundas daļa (laiks) Ko dara skolotājs? Ko dara skolēns? Mācību metodes un organizācijas formas Resursi

Ierosināšanas fāze
(10 min)
• Skolotāja sāk stundu, uzdodot jautājumus par to, ko skolēni jau zina par laikapstākļiem, un izmantot šīs atbildes kā pamatu turpmākai diskusijai.…

Autora komentārsAtvērt
Atlants